Football Stats
Herb Huachipato
Flaga ChileHuachipato
12. miejsce w tabeli Primera División

2026/27 Huachipato — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze10
W5
R1
P4
Gz21
Gs22
RB-1
Śr. pkt1.60
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W2
R2
P6
Gz8
Gs17
RB-9
Śr. pkt0.80
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze20
W7
R3
P10
Gz29
Gs39
RB-10
Śr. pkt1.20
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Huachipato — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Huachipato — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Huachipato — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Huachipato — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Huachipato — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Huachipato — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Huachipato — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Huachipato — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Huachipato — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Huachipato — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Huachipato — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Huachipato — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Huachipato — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb HuachipatoHuachipato13Deportes Limache
18.08Palestino51Herb HuachipatoHuachipato
08.08Herb HuachipatoHuachipato14Everton de Vina
02.08Universidad de Chile20Herb HuachipatoHuachipato
25.07Herb HuachipatoHuachipato33Cobresal
14.06Nublense22Herb HuachipatoHuachipato
07.06Herb HuachipatoHuachipato10Colo Colo
31.05Herb HuachipatoHuachipato03U. Catolica
24.05Concepción20Herb HuachipatoHuachipato
17.05Herb HuachipatoHuachipato31Union La Calera

Huachipato — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 75% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.50
2.60
4.10
Strzelone
0.40
1.60
2.00
Stracone
1.10
1.00
2.10
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
13.13
Śr. faule/mecz
10.13
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.00
1.50
2.50
Strzelone
0.40
0.40
0.80
Stracone
0.60
1.10
1.70
BTTS %
20%
0%
10%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
70%
80%
75%
Posiadanie piłki
43%
Śr. strzały/mecz
10.13
Śr. faule/mecz
9.75

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 24% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.72
13.00
10.44
Strzały celne / mecz
4.44
5.67
3.22
Strzały niecelne / mecz
4.67
4.56
4.78
Skuteczność strzałów
12.8%
17.1%
7.4%
Strzały na gola
7.81
5.85
13.43
Strzały celne na gola
2.96
2.55
4.14
Strzały Over 10.5
67% (12/18)
78% (7/9)
56% (5/9)
Strzały Over 11.5
50% (9/18)
67% (6/9)
33% (3/9)
Strzały Over 12.5
33% (6/18)
44% (4/9)
22% (2/9)
Strzały Over 13.5
17% (3/18)
33% (3/9)
0% (0/9)
Strzały Over 14.5
17% (3/18)
33% (3/9)
0% (0/9)
Strzały celne Over 3.5
61% (11/18)
78% (7/9)
44% (4/9)
Strzały celne Over 4.5
44% (8/18)
78% (7/9)
11% (1/9)
Strzały celne Over 5.5
22% (4/18)
33% (3/9)
11% (1/9)
Strzały celne Over 6.5
22% (4/18)
33% (3/9)
11% (1/9)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 63% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.63
2.38
2.88
Match Offsides Over 0.5 %
100% (16/16)
100% (8/8)
100% (8/8)
Match Offsides Over 1.5 %
69% (11/16)
75% (6/8)
63% (5/8)
Match Offsides Over 2.5 %
56% (9/16)
50% (4/8)
63% (5/8)
Match Offsides Over 3.5 %
19% (3/16)
13% (1/8)
25% (2/8)
Team Offsides AVG
1.31
1.00
1.63
Team Offsides Over 0.5 %
75% (12/16)
63% (5/8)
88% (7/8)
Team Offsides Over 1.5 %
25% (4/16)
25% (2/8)
25% (2/8)
Team Offsides Over 2.5 %
19% (3/16)
13% (1/8)
25% (2/8)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
35% (7/20)
10% (1/10)
60% (6/10)
Under 3.5
55% (11/20)
30% (3/10)
80% (8/10)
Under 4.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 5.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 300% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
80% (8/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
80% (8/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Huachipato

Wynik meczu

0-2
3 (15%)
2-1
2 (10%)
0-3
2 (10%)
1-3
2 (10%)
1-4
1 (5%)

Wynik do przerwy

0-1
8 (40%)
0-0
4 (20%)
1-1
3 (15%)
1-0
2 (10%)
1-3
1 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Huachipato

Liczba goli w meczu

3
5 (25%)
4
4 (20%)
2
4 (20%)
6
3 (15%)
5
2 (10%)

Liczba goli do przerwy

1
10 (50%)
0
4 (20%)
2
3 (15%)
3
2 (10%)
4
1 (5%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera División.

Primera División — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Colo Colo211713522.48
2U. Catolica211137361.71
4Everton de Vina21966331.57
5Palestino211038331.57
6Nublense20884321.60
7Concepción21939301.43
8Deportes Limache20839271.35
9D. La Serena21696271.29
10Coquimbo Unido19757261.37
11O'Higgins217311241.14
12Huachipato207310241.20
13A. Italiano21579221.05
15Cobresal216312211.00
16Union La Calera213513140.67