Football Stats
Herb Anges Verts
Flaga Congo-DRAnges Verts
15. miejsce w tabeli Ligue 1
Congo-DR / Ligue 1Sezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Anges Verts — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W3
R6
P2
Gz12
Gs10
RB+2
Śr. pkt1.36
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W1
R5
P7
Gz8
Gs22
RB-14
Śr. pkt0.62
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze24
W4
R11
P9
Gz20
Gs32
RB-12
Śr. pkt0.96
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Anges Verts — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Anges Verts — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Anges Verts — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Anges Verts — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Anges Verts — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Anges Verts — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Anges Verts — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Anges Verts — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Anges Verts — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Anges Verts — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Anges Verts — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Anges Verts — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.04Herb Anges VertsAnges Verts00New Jack
11.04Herb Anges VertsAnges Verts10Motema Pembe
08.04JSK41Herb Anges VertsAnges Verts
01.04Herb Anges VertsAnges Verts00Maniema Union
22.03Herb Anges VertsAnges Verts42Rangers
19.03Herb Anges VertsAnges Verts11Renaissance
14.03Céleste21Herb Anges VertsAnges Verts
05.03Dauphins Noirs30Herb Anges VertsAnges Verts
08.02Vita Club00Herb Anges VertsAnges Verts
30.01FC Renaissance11Herb Anges VertsAnges Verts

Anges Verts — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
0.90
1.90
Strzelone
0.60
0.40
1.00
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
50%
70%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.10
0.80
1.90
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
0.80
0.50
1.30
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
70%
80%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 1.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 2.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Anges Verts

Wynik meczu

0-0
6 (25%)
1-1
5 (21%)
0-2
2 (8%)
1-2
2 (8%)
2-3
1 (4%)

Wynik do przerwy

0-0
9 (38%)
0-1
3 (13%)
1-1
3 (13%)
1-0
3 (13%)
0-2
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Anges Verts

Liczba goli w meczu

2
7 (29%)
0
6 (25%)
3
4 (17%)
5
2 (8%)
4
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

0
9 (38%)
1
6 (25%)
2
6 (25%)
4
1 (4%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Ligue 1.

Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CS Manika3012126481.60
2Dauphins Noirs261367451.73
3Tanganyika3013512441.47
4Lubumbashi Sport3011109431.43
5Blessing3011712401.33
6Etoile de Kivu2610610361.38
7Sanga Balende3010614361.20
8Motema Pembe267145351.35
9Saint-Luc309813351.17
10Malole309615331.10
11AS New Soger309615331.10
12Tshinkunku3071013311.03
13TP Mazembe14932302.14
14Groupe Bazano307914301.00
15Anges Verts266119291.12
16New Jack266119291.12
17Rangers277812291.07
18FC Tshikas3061014280.93
19JSK13751262.00
20FC Mk de Kinshasa266812261.00
21FC Renaissance2741310250.93
22Maniema Union14725231.64
23Renaissance2641012220.85
24Vita Club13544191.46
25Saint Eloi Lupopo14464181.29
26Don Bosco14455171.21
27Panda B5305124160.53
28Bukavu Dawa262816140.54
29Simba14257110.79
30Céleste14041040.29
31Martin Pêcheur00000