Football Stats
Herb TP Mazembe
Flaga Congo-DRTP Mazembe
13. miejsce w tabeli Ligue 1
Congo-DR / Ligue 1Sezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 TP Mazembe — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze20
W18
R2
P0
Gz43
Gs5
RB+38
Śr. pkt2.80
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze21
W12
R5
P4
Gz33
Gs11
RB+22
Śr. pkt1.95
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze41
W30
R7
P4
Gz76
Gs16
RB+60
Śr. pkt2.37
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • TP Mazembe — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • TP Mazembe — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • TP Mazembe — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • TP Mazembe — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • TP Mazembe — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • TP Mazembe — wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • TP Mazembe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • TP Mazembe — zachowuje czyste konto u siebie (7/10, 70%)
  • TP Mazembe — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • TP Mazembe — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • TP Mazembe — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • TP Mazembe — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • TP Mazembe — zachowuje czyste konto na wyjeździe (8/10, 80%)
  • TP Mazembe — wygrywa (15/20, 75%)
  • TP Mazembe — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • TP Mazembe — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 TP Mazembe — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TP Mazembe — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 TP Mazembe — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 TP Mazembe — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.06Herb TP MazembeTP Mazembe20Céleste
17.06Don Bosco03Herb TP MazembeTP Mazembe
14.06Herb TP MazembeTP Mazembe00Saint Eloi Lupopo
11.06Herb TP MazembeTP Mazembe20JSK
07.06Maniema Union21Herb TP MazembeTP Mazembe
03.06Herb TP MazembeTP Mazembe41Simba
29.05Vita Club00Herb TP MazembeTP Mazembe
25.05JSK00Herb TP MazembeTP Mazembe
21.05Herb TP MazembeTP Mazembe30Maniema Union
18.05Simba01Herb TP MazembeTP Mazembe

TP Mazembe — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 63% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
80%
50%
65%
Śr. goli/mecz
1.50
1.20
2.70
Strzelone
1.40
0.90
2.30
Stracone
0.10
0.30
0.40
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
90%
70%
80%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
0.80
1.00
1.80
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
0.10
0.30
0.40
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
90%
80%
85%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny TP Mazembe

Wynik meczu

2-0
10 (24%)
3-0
7 (17%)
1-0
6 (15%)
0-0
5 (12%)
1-2
3 (7%)

Wynik do przerwy

0-0
14 (35%)
1-0
13 (33%)
2-0
5 (13%)
3-0
3 (8%)
1-1
2 (5%)

Najczęstsza liczba goli drużyny TP Mazembe

Liczba goli w meczu

3
12 (29%)
2
12 (29%)
1
7 (17%)
0
5 (12%)
4
2 (5%)

Liczba goli do przerwy

1
15 (38%)
0
14 (35%)
2
7 (18%)
3
3 (8%)
4
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Ligue 1.

Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CS Manika3012126481.60
2Dauphins Noirs261367451.73
3Tanganyika3013512441.47
4Lubumbashi Sport3011109431.43
5Blessing3011712401.33
6Etoile de Kivu2610610361.38
7Sanga Balende3010614361.20
8Motema Pembe267145351.35
9Saint-Luc309813351.17
10Malole309615331.10
11AS New Soger309615331.10
12Tshinkunku3071013311.03
13TP Mazembe14932302.14
14Groupe Bazano307914301.00
15Anges Verts266119291.12
16New Jack266119291.12
17Rangers277812291.07
18FC Tshikas3061014280.93
19JSK13751262.00
20FC Mk de Kinshasa266812261.00
21FC Renaissance2741310250.93
22Maniema Union14725231.64
23Renaissance2641012220.85
24Vita Club13544191.46
25Saint Eloi Lupopo14464181.29
26Don Bosco14455171.21
27Panda B5305124160.53
28Bukavu Dawa262816140.54
29Simba14257110.79
30Céleste14041040.29
31Martin Pêcheur00000