Football Stats
Herb Union Comercio
Flaga PeruUnion Comercio
Liga 1
Peru / Liga 1Sezon 2024/25
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2024/25 Union Comercio — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze17
W3
R5
P9
Gz22
Gs43
RB-21
Śr. pkt0.82
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze17
W0
R3
P14
Gz8
Gs36
RB-28
Śr. pkt0.18
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze34
W3
R8
P23
Gz30
Gs79
RB-49
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union Comercio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Union Comercio — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Union Comercio — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Union Comercio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Union Comercio — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Union Comercio — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Union Comercio — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Union Comercio — przegrywa (15/20, 75%)
  • Union Comercio — przegrywa 2. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union Comercio — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Union Comercio — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Union Comercio — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Union Comercio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Union Comercio — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Union Comercio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Union Comercio — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Comercio — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Comercio — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Comercio — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Comercio — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Comercio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.10Cienciano70Herb Union ComercioUnion Comercio
27.10Herb Union ComercioUnion Comercio012Sporting Cristal
23.10ADT20Herb Union ComercioUnion Comercio
17.10Herb Union ComercioUnion Comercio32Comerciantes Unidos
27.09Herb Union ComercioUnion Comercio02Sport Boys
22.09Universitario10Herb Union ComercioUnion Comercio
19.09Herb Union ComercioUnion Comercio12Alianza Atletico
13.09Cesar Vallejo10Herb Union ComercioUnion Comercio
01.09Herb Union ComercioUnion Comercio12Atletico Grau
26.08Herb Union ComercioUnion Comercio33Cusco

Union Comercio — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.10
1.90
4.00
Strzelone
0.70
0.50
1.20
Stracone
1.40
1.40
2.80
BTTS %
40%
20%
30%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
Posiadanie piłki
51%
Śr. strzały/mecz
12.70
Śr. faule/mecz
8.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
1.30
1.70
3.00
Strzelone
0.20
0.20
0.40
Stracone
1.10
1.50
2.60
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
80%
80%
80%
Posiadanie piłki
41%
Śr. strzały/mecz
8.10
Śr. faule/mecz
11.10

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 39% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.26
11.94
8.59
Strzały celne / mecz
3.09
3.82
2.35
Strzały niecelne / mecz
4.41
4.41
4.41
Skuteczność strzałów
8.6%
10.8%
5.5%
Strzały na gola
11.63
9.23
18.25
Strzały celne na gola
3.50
2.95
5.00
Strzały Over 10.5
47% (16/34)
53% (9/17)
41% (7/17)
Strzały Over 11.5
41% (14/34)
53% (9/17)
29% (5/17)
Strzały Over 12.5
32% (11/34)
47% (8/17)
18% (3/17)
Strzały Over 13.5
24% (8/34)
41% (7/17)
6% (1/17)
Strzały Over 14.5
18% (6/34)
35% (6/17)
0% (0/17)
Strzały celne Over 3.5
35% (12/34)
53% (9/17)
18% (3/17)
Strzały celne Over 4.5
18% (6/34)
24% (4/17)
12% (2/17)
Strzały celne Over 5.5
12% (4/34)
12% (2/17)
12% (2/17)
Strzały celne Over 6.5
6% (2/34)
6% (1/17)
6% (1/17)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 9% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.44
3.59
3.27
Match Offsides Over 0.5 %
100% (32/32)
100% (17/17)
100% (15/15)
Match Offsides Over 1.5 %
81% (26/32)
76% (13/17)
87% (13/15)
Match Offsides Over 2.5 %
72% (23/32)
71% (12/17)
73% (11/15)
Match Offsides Over 3.5 %
44% (14/32)
41% (7/17)
47% (7/15)
Team Offsides AVG
1.47
1.53
1.40
Team Offsides Over 0.5 %
81% (26/32)
82% (14/17)
80% (12/15)
Team Offsides Over 1.5 %
47% (15/32)
41% (7/17)
53% (8/15)
Team Offsides Over 2.5 %
13% (4/32)
18% (3/17)
7% (1/15)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 3.5
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Under 4.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 75% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 24% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.40 (20/20)
10.40 (10/10)
8.40 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.65
5.30
2.00
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
90% (9/10)
30% (3/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
50% (5/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
73
53
20

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.70 (20/20)
3.70 (10/10)
3.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
74
37
37
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Union Comercio

Wynik meczu

1-2
6 (18%)
0-1
6 (18%)
2-2
4 (12%)
1-3
4 (12%)
0-2
3 (9%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (32%)
0-1
5 (15%)
0-2
5 (15%)
1-1
5 (15%)
1-0
4 (12%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Union Comercio

Liczba goli w meczu

4
9 (26%)
3
7 (21%)
1
6 (18%)
2
5 (15%)
0
2 (6%)

Liczba goli do przerwy

0
11 (32%)
2
10 (29%)
1
9 (26%)
5
1 (3%)
3
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2024/25 ligi Liga 1.

Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Union Comercio18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Peru, realne dane wkrótce.