Football Stats
Herb Alianza Atletico
Flaga PeruAlianza Atletico
8. miejsce w tabeli Liga 1
Peru / Liga 1Sezon 2026/27

2026/27 Alianza Atletico — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W6
R4
P1
Gz18
Gs7
RB+11
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W3
R3
P7
Gz16
Gs22
RB-6
Śr. pkt0.92
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze24
W9
R7
P8
Gz34
Gs29
RB+5
Śr. pkt1.42
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alianza Atletico — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Alianza Atletico — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Alianza Atletico — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Alianza Atletico — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Alianza Atletico — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Alianza Atletico — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Alianza Atletico — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alianza Atletico — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Alianza Atletico — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Alianza Atletico — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Alianza Atletico — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Alianza Atletico — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Atletico — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Atletico — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Atletico — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Atletico — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Alianza Atletico — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08UCV Moquegua14Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico
21.08Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico31Sporting Cristal
15.08ADT11Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico
06.08Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico10Cienciano
02.08Alianza Lima31Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico
24.07Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico31Club Deportivo Los Chankas
18.07Cusco41Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico
31.05FBC Melgar31Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico
24.05Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico11FC Cajamarca
16.05Juan Pablo II College02Herb Alianza AtleticoAlianza Atletico

Alianza Atletico — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.00
1.40
2.40
Strzelone
0.70
1.00
1.70
Stracone
0.30
0.40
0.70
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
14.20
Śr. faule/mecz
13.30
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
1.90
3.10
Strzelone
0.50
0.90
1.40
Stracone
0.70
1.00
1.70
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
12.90
Śr. faule/mecz
8.90

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 9% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
13.54
14.18
13.00
Strzały celne / mecz
4.88
5.18
4.62
Strzały niecelne / mecz
5.50
6.09
5.00
Skuteczność strzałów
10.5%
11.5%
9.5%
Strzały na gola
9.56
8.67
10.56
Strzały celne na gola
3.44
3.17
3.75
Strzały Over 10.5
71% (17/24)
73% (8/11)
69% (9/13)
Strzały Over 11.5
67% (16/24)
64% (7/11)
69% (9/13)
Strzały Over 12.5
58% (14/24)
64% (7/11)
54% (7/13)
Strzały Over 13.5
42% (10/24)
55% (6/11)
31% (4/13)
Strzały Over 14.5
33% (8/24)
45% (5/11)
23% (3/13)
Strzały celne Over 3.5
71% (17/24)
82% (9/11)
62% (8/13)
Strzały celne Over 4.5
58% (14/24)
64% (7/11)
54% (7/13)
Strzały celne Over 5.5
38% (9/24)
45% (5/11)
31% (4/13)
Strzały celne Over 6.5
25% (6/24)
36% (4/11)
15% (2/13)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 8% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.13
3.64
4.54
Match Offsides Over 0.5 %
100% (24/24)
100% (11/11)
100% (13/13)
Match Offsides Over 1.5 %
96% (23/24)
91% (10/11)
100% (13/13)
Match Offsides Over 2.5 %
79% (19/24)
64% (7/11)
92% (12/13)
Match Offsides Over 3.5 %
58% (14/24)
45% (5/11)
69% (9/13)
Team Offsides AVG
1.92
2.00
1.85
Team Offsides Over 0.5 %
88% (21/24)
91% (10/11)
85% (11/13)
Team Offsides Over 1.5 %
58% (14/24)
55% (6/11)
62% (8/13)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (6/24)
36% (4/11)
15% (2/13)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Under 2.5
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 60% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 9% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.35 (20/20)
8.00 (10/10)
8.70 (10/10)
Over 6.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.30
3.90
2.70
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
66
39
27

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 9% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.80 (20/20)
5.00 (10/10)
4.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
96
50
46
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
2
3
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Alianza Atletico

Wynik meczu

1-1
4 (17%)
0-1
3 (13%)
1-3
3 (13%)
1-0
2 (8%)
0-0
2 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (33%)
1-1
5 (21%)
1-0
5 (21%)
0-1
3 (13%)
0-2
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Alianza Atletico

Liczba goli w meczu

4
6 (25%)
2
5 (21%)
1
5 (21%)
3
3 (13%)
5
3 (13%)

Liczba goli do przerwy

1
8 (33%)
0
8 (33%)
2
7 (29%)
4
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga 1.

Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94