Football Stats
Herb Sport Huancayo
Flaga PeruSport Huancayo
17. miejsce w tabeli Liga 1
Peru / Liga 1Sezon 2026/27

2026/27 Sport Huancayo — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze11
W5
R3
P3
Gz15
Gs12
RB+3
Śr. pkt1.64
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W2
R2
P9
Gz16
Gs29
RB-13
Śr. pkt0.62
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze24
W7
R5
P12
Gz31
Gs41
RB-10
Śr. pkt1.08
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sport Huancayo — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sport Huancayo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Huancayo — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sport Huancayo — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Huancayo — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 1.5 gola w meczu w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Huancayo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08ADT13Herb Sport HuancayoSport Huancayo
22.08Herb Sport HuancayoSport Huancayo02UCV Moquegua
16.08Sporting Cristal41Herb Sport HuancayoSport Huancayo
07.08Herb Sport HuancayoSport Huancayo11Club Deportivo Los Chankas
01.08FC Cajamarca02Herb Sport HuancayoSport Huancayo
25.07Herb Sport HuancayoSport Huancayo20Atletico Grau
20.07Alianza Lima21Herb Sport HuancayoSport Huancayo
31.05Universitario21Herb Sport HuancayoSport Huancayo
24.05Herb Sport HuancayoSport Huancayo22Cienciano
16.05FBC Melgar41Herb Sport HuancayoSport Huancayo

Sport Huancayo — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 200% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.70
1.70
2.40
Strzelone
0.40
1.00
1.40
Stracone
0.30
0.70
1.00
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Posiadanie piłki
59%
Śr. strzały/mecz
20.40
Śr. faule/mecz
11.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.10
1.60
3.70
Strzelone
0.90
0.40
1.30
Stracone
1.20
1.20
2.40
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
11.50
Śr. faule/mecz
12.80

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 76% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.21
18.55
10.54
Strzały celne / mecz
4.29
5.36
3.38
Strzały niecelne / mecz
6.50
8.45
4.85
Skuteczność strzałów
9.1%
7.4%
11.7%
Strzały na gola
11.00
13.60
8.56
Strzały celne na gola
3.32
3.93
2.75
Strzały Over 10.5
58% (14/24)
73% (8/11)
46% (6/13)
Strzały Over 11.5
58% (14/24)
73% (8/11)
46% (6/13)
Strzały Over 12.5
50% (12/24)
73% (8/11)
31% (4/13)
Strzały Over 13.5
42% (10/24)
73% (8/11)
15% (2/13)
Strzały Over 14.5
38% (9/24)
73% (8/11)
8% (1/13)
Strzały celne Over 3.5
54% (13/24)
73% (8/11)
38% (5/13)
Strzały celne Over 4.5
50% (12/24)
73% (8/11)
31% (4/13)
Strzały celne Over 5.5
38% (9/24)
64% (7/11)
15% (2/13)
Strzały celne Over 6.5
29% (7/24)
55% (6/11)
8% (1/13)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 136% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.95
5.00
2.90
Match Offsides Over 0.5 %
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Match Offsides Over 1.5 %
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Match Offsides Over 2.5 %
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Team Offsides AVG
2.35
3.30
1.40
Team Offsides Over 0.5 %
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Team Offsides Over 1.5 %
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Team Offsides Over 2.5 %
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 2.5
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Under 3.5
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Under 4.5
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
0% (0/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 8% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.65 (20/20)
10.00 (10/10)
9.30 (10/10)
Over 6.5 Corners
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.80
6.80
2.80
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
80% (8/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
100% (10/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
100% (10/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
50% (5/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
50% (5/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Corners Earned
96
68
28

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 23% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.25 (20/20)
4.70 (10/10)
5.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
105
47
58
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
3

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Sport Huancayo

Wynik meczu

1-2
5 (21%)
1-4
3 (13%)
2-0
3 (13%)
2-1
3 (13%)
2-2
2 (8%)

Wynik do przerwy

1-1
6 (25%)
0-0
6 (25%)
0-1
4 (17%)
0-2
2 (8%)
2-0
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Sport Huancayo

Liczba goli w meczu

3
9 (38%)
2
6 (25%)
5
4 (17%)
4
3 (13%)
0
1 (4%)

Liczba goli do przerwy

2
10 (42%)
0
6 (25%)
1
6 (25%)
4
1 (4%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga 1.

Liga 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Alianza Lima171241402.35
3Cienciano171034331.94
4Universitario17854291.71
5FBC Melgar17845281.65
6Cusco17836271.59
8Alianza Atletico17566211.24
10ADT17557201.18
11Sport Boys17557201.18
12Sporting Cristal17548191.12
13UTC Cajamarca17467181.06
14UCV Moquegua17539181.06
15FC Cajamarca17458171.00
16Atletico Grau17449160.94
17Sport Huancayo17449160.94