Football Stats
Herb Stellenbosch
Flaga RPAStellenbosch
10. miejsce w tabeli Premiership
RPA / PremiershipSezon 2026/27

2026/27 Stellenbosch — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R2
P1
Gz3
Gs4
RB-1
Śr. pkt0.67
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R2
P2
Gz6
Gs6
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stellenbosch — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Stellenbosch — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Stellenbosch — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Stellenbosch — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Stellenbosch — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Stellenbosch — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Stellenbosch — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Stellenbosch — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stellenbosch — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stellenbosch — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stellenbosch — remisuje 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Stellenbosch — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stellenbosch — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stellenbosch — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stellenbosch — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stellenbosch — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Durban City00Herb StellenboschStellenbosch
26.08Golden Arrows10Herb StellenboschStellenbosch
14.08Herb StellenboschStellenbosch31Marumo Gallants
11.08Polokwane City33Herb StellenboschStellenbosch
01.08Herb StellenboschStellenbosch01Amazulu
23.05Marumo Gallants00Herb StellenboschStellenbosch
16.05Herb StellenboschStellenbosch20Orbit College
08.05Durban City00Herb StellenboschStellenbosch
05.05Herb StellenboschStellenbosch02Orlando Pirates
26.04Polokwane City10Herb StellenboschStellenbosch

Stellenbosch — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 700% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
1.50
0.90
2.40
Strzelone
0.90
0.50
1.40
Stracone
0.60
0.40
1.00
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
10.90
Śr. faule/mecz
16.00
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
0.50
1.00
1.50
Strzelone
0.20
0.40
0.60
Stracone
0.30
0.60
0.90
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
80%
70%
75%
Posiadanie piłki
45%
Śr. strzały/mecz
8.78
Śr. faule/mecz
12.56

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 14% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
7.50
7.00
8.00
Strzały celne / mecz
3.25
2.50
4.00
Strzały niecelne / mecz
3.50
3.50
3.50
Skuteczność strzałów
20.0%
21.4%
18.8%
Strzały na gola
5.00
4.67
5.33
Strzały celne na gola
2.17
1.67
2.67
Strzały Over 10.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 11.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.25
6.50
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
2.00
2.50
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 59% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.86
1.06
0.67
xGA (Against)
1.13
1.03
1.23
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Under 1.5
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)
Under 2.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.68 (19/20)
8.60 (10/10)
8.78 (9/10)
Over 6.5 Corners
79% (15/19)
70% (7/10)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
68% (13/19)
70% (7/10)
67% (6/9)
Over 8.5 Corners
47% (9/19)
60% (6/10)
33% (3/9)
Over 9.5 Corners
47% (9/19)
60% (6/10)
33% (3/9)
Over 10.5 Corners
26% (5/19)
20% (2/10)
33% (3/9)
Over 11.5 Corners
11% (2/19)
10% (1/10)
11% (1/9)
Over 12.5 Corners
11% (2/19)
10% (1/10)
11% (1/9)
Over 13.5 Corners
5% (1/19)
0% (0/10)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
0% (0/19)
0% (0/10)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.20
3.60
4.80
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Corners Earned
84
36
48

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 8% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
4.10 (10/10)
3.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
79
41
38
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Stellenbosch

Wynik meczu

0-1
2 (40%)
3-3
1 (20%)
0-0
1 (20%)
3-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
3 (60%)
1-1
1 (20%)
2-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Stellenbosch

Liczba goli w meczu

1
2 (40%)
6
1 (20%)
0
1 (20%)
4
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
3 (60%)
2
2 (40%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premiership.

Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Orlando Pirates5410132.60
3Kaizer Chiefs422082.00
4Amazulu421171.75
5Milford FC421171.75
6Durban City513161.20
7Golden Arrows413061.50
9TS Galaxy412151.25
10Stellenbosch512251.00
11Polokwane City412151.25
12Richards Bay403130.75
13Chippa United403130.75
14Siwelele402220.50
15Marumo Gallants401310.25
16Kruger United501410.20