Football Stats
Herb Golden Arrows
Flaga RPAGolden Arrows
7. miejsce w tabeli Premiership
RPA / PremiershipSezon 2026/27

2026/27 Golden Arrows — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R2
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R3
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Golden Arrows — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Golden Arrows — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Golden Arrows — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — remisuje 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Golden Arrows — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Golden Arrows — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Golden Arrows — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Golden Arrows — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Golden Arrows — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Golden Arrows — remisuje 1. połowę (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Golden Arrows — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — zachowuje czyste konto w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Golden Arrows — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb Golden ArrowsGolden Arrows10Stellenbosch
16.08TS Galaxy00Herb Golden ArrowsGolden Arrows
12.08Durban City00Herb Golden ArrowsGolden Arrows
01.08Herb Golden ArrowsGolden Arrows00Chippa United
23.05Herb Golden ArrowsGolden Arrows00TS Galaxy
16.05Chippa United02Herb Golden ArrowsGolden Arrows
09.05Herb Golden ArrowsGolden Arrows00Polokwane City
06.05Amazulu11Herb Golden ArrowsGolden Arrows
24.04Herb Golden ArrowsGolden Arrows00Siwelele
18.04Orbit College12Herb Golden ArrowsGolden Arrows

Golden Arrows — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 67% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
0.10
0.50
0.60
Strzelone
0.10
0.30
0.40
Stracone
0.00
0.20
0.20
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
100%
80%
90%
Nie strzelił %
90%
70%
80%
Posiadanie piłki
54%
Śr. strzały/mecz
12.40
Śr. faule/mecz
10.80
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.00
1.40
2.40
Strzelone
0.40
0.80
1.20
Stracone
0.60
0.60
1.20
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Posiadanie piłki
50%
Śr. strzały/mecz
11.70
Śr. faule/mecz
11.90

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 37% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.25
13.00
9.50
Strzały celne / mecz
3.50
5.00
2.00
Strzały niecelne / mecz
5.50
6.00
5.00
Skuteczność strzałów
2.2%
3.8%
0.0%
Strzały na gola
45.00
26.00
Strzały celne na gola
14.00
10.00
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
100% (2/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/2)
0% (0/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.00
3.50
2.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
100% (2/2)
50% (1/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
1.75
2.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 169% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.87
1.27
0.47
xGA (Against)
0.88
0.44
1.31
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Under 1.5
55% (11/20)
90% (9/10)
20% (2/10)
Under 2.5
75% (15/20)
100% (10/10)
50% (5/10)
Under 3.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 400% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.20 (20/20)
9.40 (10/10)
9.00 (10/10)
Over 6.5 Corners
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.45
5.50
3.40
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Corners Earned
89
55
34

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 23% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.35 (20/20)
3.70 (10/10)
3.00 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Cards
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Total Cards
67
37
30
Highest in a Match
7
7
5
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Golden Arrows

Wynik meczu

0-0
3 (75%)
1-0
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
4 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Golden Arrows

Liczba goli w meczu

0
3 (75%)
1
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

0
4 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premiership.

Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Orlando Pirates5410132.60
3Kaizer Chiefs422082.00
4Amazulu421171.75
5Milford FC421171.75
6Durban City513161.20
7Golden Arrows413061.50
9TS Galaxy412151.25
10Stellenbosch512251.00
11Polokwane City412151.25
12Richards Bay403130.75
13Chippa United403130.75
14Siwelele402220.50
15Marumo Gallants401310.25
16Kruger United501410.20