Football Stats
Herb 1º de Agosto
Flaga Angola1º de Agosto
2. miejsce w tabeli Girabola
Angola / GirabolaSezon 2026/27
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2026/27 1º de Agosto — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W3
R0
P0
Gz5
Gs2
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 1º de Agosto — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • 1º de Agosto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • 1º de Agosto — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • 1º de Agosto — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • 1º de Agosto — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • 1º de Agosto — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • 1º de Agosto — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • 1º de Agosto — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • 1º de Agosto — jest niepokonany na wyjeździe (10/10, 100%)
  • 1º de Agosto — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • 1º de Agosto — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • 1º de Agosto — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • 1º de Agosto — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • 1º de Agosto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • 1º de Agosto — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 1º de Agosto — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 1º de Agosto — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 1º de Agosto — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 1º de Agosto — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 1º de Agosto — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb 1º de Agosto1º de Agosto21Interclube
27.081º de Maio12Herb 1º de Agosto1º de Agosto
22.08Herb 1º de Agosto1º de Agosto10Desportivo Huíla
24.05Herb 1º de Agosto1º de Agosto11Redonda FC
20.05Luanda City01Herb 1º de Agosto1º de Agosto
16.05Herb 1º de Agosto1º de Agosto01Kabuscorp
09.05Interclube00Herb 1º de Agosto1º de Agosto
06.05Herb 1º de Agosto1º de Agosto20Recreativo do Libolo
03.05São Salvador03Herb 1º de Agosto1º de Agosto
26.04Herb 1º de Agosto1º de Agosto01Académica do Lobito

1º de Agosto — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
80%
50%
Śr. goli/mecz
0.80
1.50
2.30
Strzelone
0.40
1.30
1.70
Stracone
0.40
0.20
0.60
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
60%
80%
70%
Nie strzelił %
80%
20%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.00
1.20
2.20
Strzelone
0.70
0.90
1.60
Stracone
0.30
0.30
0.60
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny 1º de Agosto

Wynik meczu

2-1
2 (67%)
1-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny 1º de Agosto

Liczba goli w meczu

3
2 (67%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Girabola.

Girabola — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Wiliete330093.00
21º de Agosto330093.00
3Petro de Luanda321072.33
5Interclube320162.00
9Kabuscorp202021.00
10CD Lunda-Sul202021.00
111º de Maio201110.50
13FC Luanda201110.50
14São Salvador200200.00