Football Stats
Herb Recreativo da Caála
Flaga AngolaRecreativo da Caála
12. miejsce w tabeli Girabola
Angola / GirabolaSezon 2026/27

2026/27 Recreativo da Caála — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Recreativo da Caála — nie wygrywa 1. połowę u siebie (5/6, 83%)
  • Recreativo da Caála — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
  • Recreativo da Caála — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Recreativo da Caála — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Recreativo da Caála — jest niepokonany w 1. połowie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Recreativo da Caála — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Recreativo da Caála — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Recreativo da Caála — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Recreativo da Caála — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Recreativo da Caála — remisuje 1. połowę na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Recreativo da Caála — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Recreativo da Caála — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Recreativo da Caála — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.08Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála12Wiliete
23.08FC Luanda00Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála
29.05Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála10Académica do Lobito
23.05Sagrada Esperança11Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála
07.05Sporting de Cabinda21Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála
01.05Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála21Desportivo Huíla
23.04Progresso01Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála
17.04Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála00Wiliete
09.04Bravos do Maquis FC21Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála
19.03Kabuscorp00Herb Recreativo da CaálaRecreativo da Caála

Recreativo da Caála — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
17%
33%
25%
Śr. goli/mecz
0.50
0.83
1.50
Strzelone
0.17
0.50
0.90
Stracone
0.33
0.33
0.60
BTTS %
0%
17%
9%
Czyste konto %
67%
67%
67%
Nie strzelił %
83%
50%
67%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
50%
25%
Śr. goli/mecz
0.25
0.50
1.60
Strzelone
0.00
0.50
0.80
Stracone
0.25
0.00
0.80
BTTS %
0%
0%
0%
Czyste konto %
75%
100%
88%
Nie strzelił %
100%
50%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Under 1.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 2.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 3.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 33% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)
BTTS 2H
10% (1/10)
17% (1/6)
0% (0/4)
BTTS Both Halves
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (1/10)
17% (1/6)
0% (0/4)
BTTS 1H & 2H (No/No)
90% (9/10)
83% (5/6)
100% (4/4)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Recreativo da Caála

Wynik meczu

0-0
1 (50%)
1-2
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Recreativo da Caála

Liczba goli w meczu

0
1 (50%)
3
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Girabola.

Girabola — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Wiliete330093.00
21º de Agosto330093.00
3Petro de Luanda321072.33
5Interclube320162.00
9Kabuscorp202021.00
10CD Lunda-Sul202021.00
111º de Maio201110.50
13FC Luanda201110.50
14São Salvador200200.00