Football Stats
Herb Enyimba
Flaga NigeriaEnyimba
14. miejsce w tabeli NPFL
Nigeria / NPFLSezon 2027/28

2027/28 Enyimba — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Enyimba — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Enyimba — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Enyimba — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Enyimba — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Enyimba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Enyimba — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Enyimba — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Enyimba — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Enyimba — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Enyimba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Enyimba — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Enyimba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Enyimba — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Enyimba — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Enyimba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Enyimba — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Niger Tornadoes21Herb EnyimbaEnyimba
24.05Herb EnyimbaEnyimba30El Kanemi Warriors
10.05Kwara United20Herb EnyimbaEnyimba
03.05Herb EnyimbaEnyimba21Remo Stars
19.04Enugu Rangers21Herb EnyimbaEnyimba
12.04Herb EnyimbaEnyimba30Katsina United
04.04Wikki Tourist22Herb EnyimbaEnyimba
29.03Herb EnyimbaEnyimba21Abia Warriors
22.03Kano Pillars20Herb EnyimbaEnyimba
15.03Herb EnyimbaEnyimba20Plateau United

Enyimba — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 1000% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
80%
55%
Śr. goli/mecz
0.90
1.20
2.10
Strzelone
0.60
1.10
1.70
Stracone
0.30
0.10
0.40
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
70%
90%
80%
Nie strzelił %
60%
20%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
0.90
1.60
2.50
Strzelone
0.10
0.60
0.70
Stracone
0.80
1.00
1.80
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
90%
50%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 2.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 3.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Enyimba

Wynik meczu

1-2
1 (100%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Enyimba

Liczba goli w meczu

3
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2027/28 ligi NPFL.

NPFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ikorodu City110033.00
2Barau FC110033.00
3Rivers United110033.00
4Doma United110033.00
6Niger Tornadoes110033.00
7Shooting Stars110033.00
8Kano Pillars101011.00
9Kwara United101011.00
10Enugu Rangers101011.00
11Katsina United101011.00
12Abia Warriors101011.00
13Kun Khalifat FC101011.00
14Enyimba100100.00
15Warri Wolves100100.00
16Inter Lagos100100.00
17Nasarawa United100100.00
18Ranchers Bees100100.00
19Plateau United100100.00
20Sporting Lagos100100.00