Football Stats
Herb Shooting Stars
Flaga NigeriaShooting Stars
7. miejsce w tabeli NPFL
Nigeria / NPFLSezon 2027/28

2027/28 Shooting Stars — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shooting Stars — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Shooting Stars — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Shooting Stars — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Shooting Stars — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
  • Shooting Stars — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Shooting Stars — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Shooting Stars — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Shooting Stars — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Shooting Stars — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Shooting Stars — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shooting Stars — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Shooting Stars — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Shooting Stars — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shooting Stars — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shooting Stars — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shooting Stars — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shooting Stars — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shooting Stars — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shooting Stars — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shooting Stars — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Shooting Stars — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shooting Stars — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Shooting StarsShooting Stars21Inter Lagos
24.05Niger Tornadoes10Herb Shooting StarsShooting Stars
10.05Herb Shooting StarsShooting Stars10Barau FC
03.05Herb Shooting StarsShooting Stars32Nasarawa United
19.04El Kanemi Warriors12Herb Shooting StarsShooting Stars
12.04Herb Shooting StarsShooting Stars00Kwara United
05.04Remo Stars10Herb Shooting StarsShooting Stars
29.03Herb Shooting StarsShooting Stars31Enugu Rangers
22.03Katsina United10Herb Shooting StarsShooting Stars
15.03Herb Shooting StarsShooting Stars32Wikki Tourist

Shooting Stars — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 800% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
1.60
1.50
3.10
Strzelone
1.20
0.90
2.10
Stracone
0.40
0.60
1.00
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
1.00
1.10
2.10
Strzelone
0.10
0.20
0.30
Stracone
0.90
0.90
1.80
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
90%
90%
90%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 3.5
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Under 4.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 250% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
60% (6/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
40% (8/20)
70% (7/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
30% (3/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Shooting Stars

Wynik meczu

2-1
1 (100%)

Wynik do przerwy

2-1
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Shooting Stars

Liczba goli w meczu

3
1 (100%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2027/28 ligi NPFL.

NPFL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ikorodu City110033.00
2Barau FC110033.00
3Rivers United110033.00
4Doma United110033.00
6Niger Tornadoes110033.00
7Shooting Stars110033.00
8Kano Pillars101011.00
9Kwara United101011.00
10Enugu Rangers101011.00
11Katsina United101011.00
12Abia Warriors101011.00
13Kun Khalifat FC101011.00
14Enyimba100100.00
15Warri Wolves100100.00
16Inter Lagos100100.00
17Nasarawa United100100.00
18Ranchers Bees100100.00
19Plateau United100100.00
20Sporting Lagos100100.00