Football Stats
Herb SC Braga
Flaga WorldSC Braga
9. miejsce w tabeli Primeira Liga

2026/27 SC Braga — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Braga — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • SC Braga — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • SC Braga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • SC Braga — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • SC Braga — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • SC Braga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • SC Braga — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • SC Braga — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Braga — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • SC Braga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 1. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 SC Braga — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb SC BragaSC Braga10Vitória SC
27.08Austria Vienna00Herb SC BragaSC Braga
20.08Herb SC BragaSC Braga20Austria Vienna
13.08Dinamo Minsk00Herb SC BragaSC Braga
09.08Moreirense22Herb SC BragaSC Braga
06.08Herb SC BragaSC Braga10Dinamo Minsk
30.07Herb SC BragaSC Braga40Železničar Pančevo
22.07Železničar Pančevo01Herb SC BragaSC Braga
16.05Herb SC BragaSC Braga22Estrela
11.05Benfica22Herb SC BragaSC Braga

SC Braga — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
1.20
1.40
2.60
Strzelone
1.00
0.90
1.90
Stracone
0.20
0.50
0.70
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
80%
60%
70%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
61%
Śr. strzały/mecz
9.75
Śr. faule/mecz
12.11
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
0.70
1.20
1.90
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.20
0.70
0.90
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
50%
60%
55%
Posiadanie piłki
58%
Śr. strzały/mecz
9.38
Śr. faule/mecz
13.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.50
9.00
12.00
Strzały celne / mecz
4.00
4.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
2.50
1.00
4.00
Skuteczność strzałów
14.3%
11.1%
16.7%
Strzały na gola
7.00
9.00
6.00
Strzały celne na gola
2.67
4.00
2.00
Strzały Over 10.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.50
6.00
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
4.00
5.00
3.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 13% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.89
0.83
0.94
xGA (Against)
0.22
0.23
0.21
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 2.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 11% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.33 (18/20)
7.89 (9/10)
8.78 (9/10)
Over 6.5 Corners
78% (14/18)
78% (7/9)
78% (7/9)
Over 7.5 Corners
61% (11/18)
67% (6/9)
56% (5/9)
Over 8.5 Corners
50% (9/18)
44% (4/9)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
28% (5/18)
22% (2/9)
33% (3/9)
Over 10.5 Corners
17% (3/18)
11% (1/9)
22% (2/9)
Over 11.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)
Over 13.5 Corners
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.25
5.20
5.30
More Corners Than Opponent
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Corners Earned
105
52
53

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 30% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.95 (20/20)
5.60 (10/10)
4.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
99
56
43
Highest in a Match
9
9
8
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny SC Braga

Wynik meczu

1-0
1 (50%)
2-2
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (50%)
1-1
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny SC Braga

Liczba goli w meczu

1
1 (50%)
4
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (50%)
2
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primeira Liga.

Primeira Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Porto4400123.00
2Sporting CP4310102.50
3Arouca430192.25
4Santa Clara422082.00
5Benfica321072.33
6GIL Vicente321072.33
7Maritimo421171.75
8Estrela312051.67
9SC Braga211042.00
10Nacional411241.00
11Moreirense311141.33
12Vitória SC410330.75
13Rio Ave410330.75
14Famalicao402220.50
15Academico Viseu402220.50
16Alverca402220.50
17Estoril401310.25
18Casa Pia400400.00