Football Stats
Herb Lorient
Flaga FrancjaLorient
14. miejsce w tabeli Ligue 1
Francja / Ligue 1Sezon 2026/27

2026/27 Lorient — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R1
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lorient — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Lorient — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lorient — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lorient — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lorient — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Lorient — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lorient — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lorient — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lorient — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lorient — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lorient — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lorient — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lorient — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lorient — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lorient — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb LorientLorient12Estac Troyes
22.08Nice00Herb LorientLorient
17.05Herb LorientLorient02Le Havre
10.05Metz04Herb LorientLorient
02.05Paris Saint Germain22Herb LorientLorient
26.04Herb LorientLorient23Strasbourg
18.04Herb LorientLorient20Marseille
12.04Lyon20Herb LorientLorient
05.04Herb LorientLorient11Paris FC
21.03Toulouse10Herb LorientLorient

Lorient — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.10
1.40
2.50
Strzelone
0.60
0.80
1.40
Stracone
0.50
0.60
1.10
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
50%
30%
40%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
11.50
Śr. faule/mecz
8.30
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.70
2.00
2.70
Strzelone
0.40
1.10
1.50
Stracone
0.30
0.90
1.20
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Posiadanie piłki
45%
Śr. strzały/mecz
10.40
Śr. faule/mecz
8.80

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 114% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
11.00
15.00
7.00
Strzały celne / mecz
4.00
6.00
2.00
Strzały niecelne / mecz
4.50
6.00
3.00
Skuteczność strzałów
4.5%
6.7%
0.0%
Strzały na gola
22.00
15.00
Strzały celne na gola
8.00
6.00
Strzały Over 10.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.00
3.00
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
0.00
0.00
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.98
1.09
0.87
xGA (Against)
1.25
1.57
0.92
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 7% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.50 (20/20)
9.20 (10/10)
9.80 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.70
3.50
3.90
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
74
35
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 45% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.80 (20/20)
4.50 (10/10)
3.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
100% (10/10)
50% (5/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Total Cards
76
45
31
Highest in a Match
9
9
5
Lowest in a Match
1
3
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Lorient

Wynik meczu

1-2
1 (50%)
0-0
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-2
1 (50%)
0-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Lorient

Liczba goli w meczu

3
1 (50%)
0
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (50%)
0
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligue 1.

Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Monaco220063.00
2Paris FC211042.00
3Lille211042.00
4Lyon211042.00
5Rennes211042.00
6Estac Troyes211042.00
7Lens210131.50
8Marseille210131.50
9Angers210131.50
10Strasbourg210131.50
13Le Mans201110.50
14Lorient201110.50
15Le Havre201110.50
16Toulouse201110.50
17Nice201110.50
18Auxerre200200.00