Football Stats
Ligi/Ligue 1

Tabela ligowa

DrużynaMPktFormaPPG
1Monaco26
WW
3.00
2Paris FC24
WD
2.00
3Lille24
DW
2.00
4Lyon24
DW
2.00
5Rennes24
WD
2.00
6Estac Troyes24
WD
2.00
7Lens23
LW
1.50
8Marseille23
LW
1.50
9Angers23
WL
1.50
10Strasbourg23
WL
1.50
13Le Mans21
LD
0.50
14Lorient21
LD
0.50
15Le Havre21
DL
0.50
16Toulouse21
DL
0.50
17Nice21
LD
0.50
18Auxerre20
LL
0.00

Statystyki meczowe (FT)

3.00Śr. goli/mecz
56%BTTS%
44%Czyste konto w meczu (%)

Wynik meczu

Gospodarze33%Remis39%Goście28%

Progi Over — łączna liczba goli

Over 0.589%
Over 1.583%
Over 2.561%
Over 3.544%
Over 4.511%

Wynik meczu to odsetek zwycięstw gospodarzy, remisów i zwycięstw gości we wszystkich rozegranych meczach sezonu tej ligi; progi Over to odsetek tych samych meczów z co najmniej tyloma golami łącznie (obie drużyny razem).

Mapa cieplna goli

7%0-10'
9%11-20'
9%21-30'
11%31-40'
7%41-50'
11%51-60'
15%61-70'
5%71-80'
25%81-90'

Odsetek wszystkich goli sezonu padających w danym przedziale czasowym meczu (55 goli w 18 meczach).

Mapa cieplna goli — przedziały 15 min

15%0-15'
11%16-30'
13%31-45'
16%46-60'
18%61-75'
27%76-90'

Odsetek wszystkich goli sezonu padających w danym przedziale czasowym meczu (55 goli w 18 meczach).

CS% / BTTS% / progi

DrużynaCS%BTTS%Over 1.5%Over 2.5%RożneKartki
Angers0%(0/2)50%(1/2)100%(2/2)50%(1/2)9.0(2)2.0(2)
Auxerre0%(0/2)100%(2/2)100%(2/2)100%(2/2)7.0(1)3.0(1)
Estac Troyes50%(1/2)50%(1/2)50%(1/2)50%(1/2)5.0(2)1.0(1)
Le Havre0%(0/2)50%(1/2)50%(1/2)0%(0/2)6.0(2)2.5(2)
Le Mans0%(0/2)100%(2/2)100%(2/2)100%(2/2)3.0(2)2.5(2)
Lens0%(0/2)100%(2/2)100%(2/2)100%(2/2)6.0(1)2.0(1)
Lille50%(1/2)50%(1/2)100%(2/2)50%(1/2)1.5(2)2.0(2)
Lorient50%(1/2)50%(1/2)50%(1/2)50%(1/2)2.0(2)0.0(1)
Lyon50%(1/2)50%(1/2)100%(2/2)0%(0/2)4.5(2)0.5(2)
Marseille50%(1/2)0%(0/2)100%(2/2)50%(1/2)5.0(2)0.5(2)
Monaco100%(2/2)0%(0/2)50%(1/2)0%(0/2)4.5(2)3.0(2)
Nice50%(1/2)0%(0/2)50%(1/2)50%(1/2)5.5(2)1.0(2)
Paris FC100%(2/2)0%(0/2)50%(1/2)50%(1/2)1.0(2)0.5(2)
Paris Saint Germain0%(0/2)100%(2/2)100%(2/2)100%(2/2)7.5(2)1.5(2)
Rennes0%(0/2)100%(2/2)100%(2/2)100%(2/2)4.0(2)2.5(2)
Stade Brestois 290%(0/2)100%(2/2)100%(2/2)100%(2/2)5.5(2)1.5(2)
Strasbourg0%(0/2)50%(1/2)100%(2/2)100%(2/2)3.5(2)3.0(2)
Toulouse0%(0/2)50%(1/2)100%(2/2)50%(1/2)4.0(2)2.0(2)

CS% (mecz bez straty gola), BTTS% (obie drużyny trafiły) i progi Over liczone są jako odsetek wszystkich rozegranych meczów drużyny w tym sezonie ligi (liczba w nawiasie to próbka) — Rożne i Kartki to średnia na mecz z tej samej sezonowej próbki.

Match Stats

13.2Strzały / mecz
50%Posiadanie piłki
10.4Faule / mecz
2.2Spalone / mecz

Średnie liczone są ze wszystkich zsynchronizowanych meczów tej ligi w bieżącym sezonie, łącznie dla obu drużyn każdego spotkania — nie tylko jednego zespołu.

Rożne / Kartki

Rożne

Średnio / mecz (liga)9.2
Dom (śr. drużyny)4.4
Wyjazd (śr. drużyny)4.8

Wyjazd notuje o 8% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej liczby rożnych na mecz.

Kartki

Średnio / mecz (liga)3.5
Dom (śr. drużyny)1.8
Wyjazd (śr. drużyny)1.8

Over — Rożne

Over 7.565%
Over 8.565%
Over 9.547%
Over 10.529%
Over 11.518%
Over 12.512%

Over — Kartki

Over 0.5100%
Over 1.588%
Over 2.563%
Over 3.556%
Over 4.531%
Over 5.56%

* Czerwona kartka liczy się jako 2 kartki.

Statystyki połowowe (1. połowa / 2. połowa)

FHG — Over X

Over 0.572%
Over 1.539%
Over 2.56%
Over 3.50%

2HG — Over X

Over 0.578%
Over 1.567%
Over 2.517%
Over 3.511%

Liczba goli — 1. połowa

0 gole28% · 5 razy
1 gole33% · 6 razy
2 gole33% · 6 razy
3+ gole6% · 1 razy

Wyniki do przerwy

0-028% · 5 razy
1-022% · 4 razy
1-117% · 3 razy
0-211% · 2 razy
0-111% · 2 razy
2-16% · 1 razy

* FHG = gole w 1. połowie, 2HG = gole w 2. połowie — sezon 2026/27 ligi Ligue 1 (18 z 18 meczów ma komplet wyniku do przerwy).

Najczęstsze wyniki meczów

2-222% · 4 razy
0-211% · 2 razy
0-011% · 2 razy
2-16% · 1 razy
1-26% · 1 razy
1-36% · 1 razy

Najczęstsza liczba goli w meczu

0 gole11% · 2 razy
1 gole6% · 1 razy
2 gole22% · 4 razy
3 gole17% · 3 razy
4 gole33% · 6 razy
5+ gole11% · 2 razy