Football Stats
Herb Akhisarspor
Flaga TurcjaAkhisarspor
1. Lig
Turcja / 1. LigSezon 2020/21
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2020/21 Akhisarspor — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze17
W5
R5
P7
Gz18
Gs18
RB0
Śr. pkt1.18
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze17
W3
R1
P13
Gz18
Gs41
RB-23
Śr. pkt0.59
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze34
W8
R6
P20
Gz36
Gs59
RB-23
Śr. pkt0.88
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Akhisarspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Akhisarspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Akhisarspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Akhisarspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Akhisarspor — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Akhisarspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Akhisarspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Akhisarspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Akhisarspor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Akhisarspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Akhisarspor — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Akhisarspor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Akhisarspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Akhisarspor — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Akhisarspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.05Herb AkhisarsporAkhisarspor11Ümraniyespor
01.05Giresunspor30Herb AkhisarsporAkhisarspor
25.04Herb AkhisarsporAkhisarspor20Altay
18.04Herb AkhisarsporAkhisarspor11Altınordu
14.04Adanaspor31Herb AkhisarsporAkhisarspor
10.04Herb AkhisarsporAkhisarspor23Adana Demirspor
03.04Osmanlispor42Herb AkhisarsporAkhisarspor
21.03Herb AkhisarsporAkhisarspor12Keçiörengücü
13.03Boluspor01Herb AkhisarsporAkhisarspor
07.03Herb AkhisarsporAkhisarspor30Eskişehirspor

Akhisarspor — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
0.80
1.70
2.50
Strzelone
0.30
0.90
1.20
Stracone
0.50
0.80
1.30
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
70%
30%
50%
Posiadanie piłki
44%
Śr. strzały/mecz
12.90
Śr. faule/mecz
14.20
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
1.80
3.90
Strzelone
0.60
0.70
1.30
Stracone
1.50
1.10
2.60
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
8.90
Śr. faule/mecz
16.70

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 41% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.53
12.31
8.75
Strzały celne / mecz
3.84
4.19
3.50
Strzały niecelne / mecz
4.81
5.81
3.81
Skuteczność strzałów
10.7%
9.1%
12.9%
Strzały na gola
9.36
10.94
7.78
Strzały celne na gola
3.42
3.72
3.11
Strzały Over 10.5
41% (13/32)
56% (9/16)
25% (4/16)
Strzały Over 11.5
34% (11/32)
44% (7/16)
25% (4/16)
Strzały Over 12.5
25% (8/32)
38% (6/16)
13% (2/16)
Strzały Over 13.5
25% (8/32)
38% (6/16)
13% (2/16)
Strzały Over 14.5
22% (7/32)
31% (5/16)
13% (2/16)
Strzały celne Over 3.5
44% (14/32)
44% (7/16)
44% (7/16)
Strzały celne Over 4.5
38% (12/32)
44% (7/16)
31% (5/16)
Strzały celne Over 5.5
22% (7/32)
31% (5/16)
13% (2/16)
Strzały celne Over 6.5
13% (4/32)
19% (3/16)
6% (1/16)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 7% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.31
4.38
4.25
Match Offsides Over 0.5 %
100% (32/32)
100% (16/16)
100% (16/16)
Match Offsides Over 1.5 %
88% (28/32)
88% (14/16)
88% (14/16)
Match Offsides Over 2.5 %
72% (23/32)
63% (10/16)
81% (13/16)
Match Offsides Over 3.5 %
53% (17/32)
50% (8/16)
56% (9/16)
Team Offsides AVG
1.88
1.81
1.94
Team Offsides Over 0.5 %
72% (23/32)
75% (12/16)
69% (11/16)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (16/32)
50% (8/16)
50% (8/16)
Team Offsides Over 2.5 %
34% (11/32)
25% (4/16)
44% (7/16)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 11% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.40 (20/20)
8.90 (10/10)
9.90 (10/10)
Over 6.5 Corners
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.20
3.90
4.50
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Corners Earned
84
39
45

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 68% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.95 (20/20)
3.70 (10/10)
6.20 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
40% (4/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Cards
55% (11/20)
20% (2/10)
90% (9/10)
Over 5.5 Cards
40% (8/20)
10% (1/10)
70% (7/10)
Over 6.5 Cards
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 7.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Total Cards
99
37
62
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Akhisarspor

Wynik meczu

0-1
6 (18%)
1-0
3 (9%)
2-3
3 (9%)
1-2
3 (9%)
0-0
2 (6%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (32%)
0-1
6 (18%)
1-0
4 (12%)
1-2
3 (9%)
0-2
3 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Akhisarspor

Liczba goli w meczu

1
9 (26%)
3
8 (24%)
2
5 (15%)
5
4 (12%)
4
3 (9%)

Liczba goli do przerwy

0
11 (32%)
1
10 (29%)
2
6 (18%)
3
6 (18%)
5
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2020/21 ligi 1. Lig.

1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Akhisarspor18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Turcja, realne dane wkrótce.