Football Stats
Herb Eskişehirspor
Flaga TurcjaEskişehirspor
1. Lig
Turcja / 1. LigSezon 2020/21
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2020/21 Eskişehirspor — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze17
W1
R6
P10
Gz9
Gs36
RB-27
Śr. pkt0.53
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze17
W0
R2
P15
Gz14
Gs55
RB-41
Śr. pkt0.12
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze34
W1
R8
P25
Gz23
Gs91
RB-68
Śr. pkt0.32
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eskişehirspor — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Eskişehirspor — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Eskişehirspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Eskişehirspor — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Eskişehirspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Eskişehirspor — przegrywa (16/20, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Eskişehirspor — przegrywa na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Eskişehirspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Eskişehirspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eskişehirspor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eskişehirspor — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eskişehirspor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eskişehirspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Eskişehirspor — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Eskişehirspor — przegrywa w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Eskişehirspor — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Eskişehirspor — powyżej 2.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Eskişehirspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Eskişehirspor — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Eskişehirspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.05Boluspor30Herb EskişehirsporEskişehirspor
01.05Herb EskişehirsporEskişehirspor15Bursaspor
25.04Menemen FK21Herb EskişehirsporEskişehirspor
18.04Herb EskişehirsporEskişehirspor03Balıkesirspor
13.04Beykoz Anadolu52Herb EskişehirsporEskişehirspor
09.04Herb EskişehirsporEskişehirspor05Giresunspor
04.04Altınordu63Herb EskişehirsporEskişehirspor
20.03Herb EskişehirsporEskişehirspor11Adana Demirspor
13.03Keçiörengücü10Herb EskişehirsporEskişehirspor
07.03Akhisarspor30Herb EskişehirsporEskişehirspor

Eskişehirspor — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 200% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
10%
5%
Śr. goli/mecz
1.40
1.90
3.30
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
1.10
1.60
2.70
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
70%
70%
70%
Posiadanie piłki
37%
Śr. strzały/mecz
7.30
Śr. faule/mecz
13.70
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
2.00
2.60
4.60
Strzelone
0.20
0.80
1.00
Stracone
1.80
1.80
3.60
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
0%
20%
10%
Nie strzelił %
90%
50%
70%
Posiadanie piłki
42%
Śr. strzały/mecz
10.60
Śr. faule/mecz
13.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 24% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.81
7.88
9.75
Strzały celne / mecz
2.84
2.44
3.25
Strzały niecelne / mecz
3.47
3.50
3.44
Skuteczność strzałów
8.2%
7.1%
9.0%
Strzały na gola
12.26
14.00
11.14
Strzały celne na gola
3.96
4.33
3.71
Strzały Over 10.5
38% (12/32)
31% (5/16)
44% (7/16)
Strzały Over 11.5
25% (8/32)
13% (2/16)
38% (6/16)
Strzały Over 12.5
9% (3/32)
0% (0/16)
19% (3/16)
Strzały Over 13.5
9% (3/32)
0% (0/16)
19% (3/16)
Strzały Over 14.5
9% (3/32)
0% (0/16)
19% (3/16)
Strzały celne Over 3.5
38% (12/32)
19% (3/16)
56% (9/16)
Strzały celne Over 4.5
19% (6/32)
13% (2/16)
25% (4/16)
Strzały celne Over 5.5
3% (1/32)
0% (0/16)
6% (1/16)
Strzały celne Over 6.5
3% (1/32)
0% (0/16)
6% (1/16)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 19% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
6.03
6.06
6.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (32/32)
100% (16/16)
100% (16/16)
Match Offsides Over 1.5 %
97% (31/32)
94% (15/16)
100% (16/16)
Match Offsides Over 2.5 %
91% (29/32)
94% (15/16)
88% (14/16)
Match Offsides Over 3.5 %
78% (25/32)
88% (14/16)
69% (11/16)
Team Offsides AVG
1.44
1.31
1.56
Team Offsides Over 0.5 %
75% (24/32)
69% (11/16)
81% (13/16)
Team Offsides Over 1.5 %
41% (13/32)
38% (6/16)
44% (7/16)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (7/32)
19% (3/16)
25% (4/16)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 3.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 4.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 5.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 50% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
10% (1/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 13% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.10 (20/20)
8.60 (10/10)
7.60 (10/10)
Over 6.5 Corners
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 9.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 10.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
3.30
3.20
3.40
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
66
32
34

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 15% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.20 (20/20)
3.90 (10/10)
4.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
84
39
45
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Eskişehirspor

Wynik meczu

0-3
6 (18%)
0-1
4 (12%)
0-2
4 (12%)
1-1
3 (9%)
2-2
3 (9%)

Wynik do przerwy

0-1
11 (32%)
0-0
8 (24%)
1-1
4 (12%)
0-3
3 (9%)
0-2
3 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Eskişehirspor

Liczba goli w meczu

3
9 (26%)
2
7 (21%)
1
4 (12%)
4
3 (9%)
5
3 (9%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (35%)
0
8 (24%)
2
7 (21%)
3
5 (15%)
4
2 (6%)

* Statystyki z sezonu 2020/21 ligi 1. Lig.

1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Eskişehirspor18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Turcja, realne dane wkrótce.