Football Stats
Herb Toulouse
ToulouseŚr. pkt/mecz 1.15
Francja / Ligue 13 września 2026 20:45
Herb Lille
LilleŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Toulouse

2W — Toulouse1D7W — Lille

Streaki - Toulouse

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Toulouse — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Toulouse — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Toulouse — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Toulouse — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Toulouse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Toulouse — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Toulouse — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Toulouse — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Toulouse — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Toulouse — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Toulouse — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Toulouse — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Toulouse — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Toulouse — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Lille

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lille — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Lille — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lille — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Lille — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lille — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Lille — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Lille — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Lille — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Lille — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Lille — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Lille — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Lille — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Lille — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Lille — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)

Serie - Toulouse

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Toulouse — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Toulouse — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 14 meczach z rzędu

Serie - Lille

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lille — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — powyżej 2.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Lille — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.04Herb ToulouseToulouse04Herb LilleLille
14.09Herb LilleLille21Herb ToulouseToulouse
12.04Herb ToulouseToulouse12Herb LilleLille
05.10Herb LilleLille21Herb ToulouseToulouse
25.02Herb ToulouseToulouse31Herb LilleLille
12.11Herb LilleLille11Herb ToulouseToulouse
18.03Herb ToulouseToulouse02Herb LilleLille
17.09Herb LilleLille21Herb ToulouseToulouse
22.02Herb LilleLille30Herb ToulouseToulouse
19.10Herb ToulouseToulouse21Herb LilleLille

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lille jest o 50% lepsza niż Toulouse pod względem odsetku wygranych meczów.

ToulouseDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.40
3.70
3.05
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
1.20
2.20
1.70
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Posiadanie piłki
47%
42%
45%
Śr. strzały/mecz
15.70
11.50
13.60
Śr. faule/mecz
14.00
14.20
14.10
LilleDomWyjazdOgółem
Win %
20%
70%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
1.90
2.15
Strzelone
1.10
1.30
1.20
Stracone
1.30
0.60
0.95
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
59%
50%
55%
Śr. strzały/mecz
13.30
11.00
12.15
Śr. faule/mecz
9.70
9.50
9.60

Ostatnie 10 meczów

Lille jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Toulouse u siebie
1.30 gola/mecz
Lille na wyjeździe

Progi bramkowe

ToulouseLille
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Toulouse notuje o 13% wyższy wynik niż Lille pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemToulouseLille
Match Corners AVG
8.90 (40/40)
9.45 (20/20)
8.35 (20/20)
Over 6.5 Corners
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 7.5 Corners
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 8.5 Corners
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 9.5 Corners
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemToulouseLille
Corners Earned Match
4.72
4.45
5.00
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
189
89
100

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemToulouseLille
Match Cards AVG
4.15 (40/40)
4.10 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
166
82
84
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Toulouse jest o 15% lepsza niż Lille pod względem strzałów na mecz.

OgółemToulouseLille
Strzały / mecz
10.75
11.50
10.00
Strzały celne / mecz
4.00
2.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
7.50
2.50
Skuteczność strzałów
14.0%
8.7%
20.0%
Strzały na gola
7.17
11.50
5.00
Strzały celne na gola
2.67
2.00
3.00
Strzały Over 10.5
50% (2/4)
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 12.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 13.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały Over 14.5
25% (1/4)
50% (1/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
50% (2/4)
0% (0/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Lille notuje o 250% wyższy wynik niż Toulouse pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemToulouseLille
Match Offsides AVG
4.00
3.50
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (4/4)
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
2.25
1.00
3.50
Team Offsides Over 0.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
75% (3/4)
50% (1/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (1/4)
0% (0/2)
50% (1/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Toulouse jest o 61% lepsza niż Lille pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemToulouseLille
xG (For)
1.52
1.88
1.17
xGA (Against)
1.52
1.45
1.59
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemToulouseLille
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
50% (20/40)
40% (8/20)
60% (12/20)
Under 3.5
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Monaco220063.00
2Paris FC211042.00
3Lille211042.00
4Lyon211042.00
5Rennes211042.00
6Estac Troyes211042.00
7Lens210131.50
8Marseille210131.50
9Angers210131.50
10Strasbourg210131.50
13Le Mans201110.50
14Lorient201110.50
15Le Havre201110.50
16Toulouse201110.50
17Nice201110.50
18Auxerre200200.00