Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Vratimov
Streaki - Vratimov
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Vratimov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Vratimov — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Vratimov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Vratimov — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Vratimov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Vratimov — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Vratimov — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Vratimov — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Vratimov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Vratimov — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Šumperk
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Šumperk — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Šumperk — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Šumperk — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Šumperk — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Šumperk — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Šumperk — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Vratimov
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Vratimov — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vratimov — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vratimov — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vratimov — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Vratimov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Vratimov — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vratimov — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Vratimov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Serie - Šumperk
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Šumperk — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Vratimov jest o 200% lepsza niż Šumperk pod względem odsetku wygranych meczów.
| Vratimov | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 70% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.30 | 3.00 |
Strzelone | 2.40 | 1.50 | 1.95 |
Stracone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Šumperk | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 40% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 1.90 | 1.30 | 1.60 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Wvs Havířov3-0
- 30.05.2026Wvs Petřvald na Moravě3-2
- 23.05.2026Wvs Břidličná2-0
- 16.05.2026Dvs Bílovec2-2
- 08.05.2026Wvs Opava II2-1
- 01.05.2026Wvs Frýdlant5-0
- 25.04.2026Lvs Stonava0-1
- 18.04.2026Wvs Cesky Tesin2-0
- 11.04.2026Wvs Bospor Bohumín3-1
- 03.04.2026Lvs Zabreh0-1
- 07.06.2026Lvs Bospor Bohumín3-6
- 31.05.2026Dvs Zabreh0-0
- 24.05.2026Lvs Jiskra Rýmařov0-4
- 17.05.2026Wvs Pustá Polom1-0
- 10.05.2026Dvs Nový Jičín0-0
- 01.05.2026Lvs Valašské Meziříčí1-5
- 26.04.2026Dvs Cesky Tesin1-1
- 19.04.2026Lvs Havířov2-3
- 11.04.2026Lvs Petřvald na Moravě0-2
- 03.04.2026Wvs Břidličná1-0
Progi bramkowe
| Vratimov | Šumperk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Vratimov | Šumperk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Vratimov | Šumperk | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Vratimov | Šumperk | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 0% (0/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

