Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy Ranheim
Streaki - Ranheim
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ranheim — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Ranheim — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Ranheim — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Ranheim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ranheim — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Ranheim — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ranheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Ranheim — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Ranheim — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Ranheim — poniżej 49.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
- Ranheim — poniżej 4.5 kartek (10/10, 100%)
- Ranheim — poniżej 4.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Ranheim — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Ranheim — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Ranheim — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- Ranheim — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Ranheim — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Ranheim — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Ranheim — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Ranheim — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Lyn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lyn — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lyn — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lyn — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lyn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Lyn — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Ranheim
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ranheim — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — powyżej 1.5 gola w meczu w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — poniżej 4.5 kartek w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — poniżej 4.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Ranheim — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - Lyn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ranheim jest o 25% lepsza niż Lyn pod względem odsetku wygranych meczów.
| Ranheim | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.70 | 4.20 | 4.45 |
Strzelone | 3.20 | 1.80 | 2.50 |
Stracone | 1.50 | 2.40 | 1.95 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Lyn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.70 | 2.85 |
Strzelone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
Stracone | 2.10 | 1.30 | 1.70 |
BTTS % | 20% | 40% | 30% |
Czyste konto % | 20% | 50% | 35% |
Nie strzelił % | 60% | 20% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Lvs Haugesund1-4
- 07.06.2026Dvs Strommen2-2
- 31.05.2026Wvs Sandnes ULF5-1
- 25.05.2026Lvs ODD Ballklubb1-3
- 20.05.2026Wvs hodd3-2
- 16.05.2026Lvs Stromsgodset4-5
- 08.05.2026Dvs Kongsvinger1-1
- 01.05.2026Wvs Moss4-0
- 27.04.2026Lvs Egersund0-3
- 17.04.2026Wvs Raufoss5-1
- 14.06.2026Lvs Bryne0-3
- 30.05.2026Lvs ODD Ballklubb0-3
- 25.05.2026Wvs Strommen1-0
- 20.05.2026Dvs Egersund0-0
- 16.05.2026Lvs Kongsvinger0-3
- 10.05.2026Wvs Raufoss1-0
- 01.05.2026Lvs Stabaek0-4
- 26.04.2026Lvs Moss1-2
- 20.04.2026Lvs Sandnes ULF0-2
- 11.04.2026Wvs Sogndal3-0
Progi bramkowe
| Ranheim | Lyn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Ranheim | Lyn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
| Ranheim | Lyn | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Ranheim | Lyn | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.15 (20/20) | 3.15 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 2.5 Cards | 65% (13/20) | 65% (13/20) | — |
Over 3.5 Cards | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 4.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 5.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 63 | 63 | — |
Highest in a Match | 6 | 6 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Ranheim | Lyn | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 0% (0/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 35% (7/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |

