Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Raufoss
Streaki - Raufoss
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Raufoss — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Raufoss — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
- Raufoss — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Raufoss — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Raufoss — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Raufoss — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Sogndal
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sogndal — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sogndal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sogndal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sogndal — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Sogndal — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sogndal — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Sogndal — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sogndal — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Sogndal — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Sogndal — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Sogndal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Sogndal — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Sogndal — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Sogndal — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Sogndal — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Raufoss
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Raufoss — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Raufoss — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Raufoss — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Raufoss — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Raufoss — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Sogndal
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sogndal — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Sogndal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sogndal jest o 67% lepsza niż Raufoss pod względem odsetku wygranych meczów.
| Raufoss | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 20% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.80 | 3.35 |
Strzelone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
Stracone | 1.80 | 2.80 | 2.30 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Sogndal | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 3.80 | 3.65 |
Strzelone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
Stracone | 2.10 | 2.20 | 2.15 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 0% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Lvs Stromsgodset1-6
- 31.05.2026Lvs Haugesund3-4
- 25.05.2026Lvs Asane0-3
- 20.05.2026Wvs Bryne3-0
- 16.05.2026Wvs Stabaek2-1
- 10.05.2026Lvs Lyn0-1
- 06.05.2026Lvs Egersund1-2
- 01.05.2026Lvs ODD Ballklubb0-1
- 26.04.2026Dvs hodd1-1
- 17.04.2026Lvs Ranheim1-5
Progi bramkowe
| Raufoss | Sogndal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Raufoss | Sogndal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Raufoss | Sogndal | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Raufoss | Sogndal | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (20/20) | — | 3.00 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 4.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Total Cards | 60 | — | 60 |
Highest in a Match | 5 | — | 5 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Raufoss | Sogndal | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |

