Football Stats
Herb Stromsgodset
StromsgodsetŚr. pkt/mecz 1.45
Norwegia / OBOS-ligaen27 czerwca 2026 18:00
Herb ODD Ballklubb
ODD BallklubbŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Stromsgodset

Streaki - Stromsgodset

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stromsgodset — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Stromsgodset — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Stromsgodset — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Stromsgodset — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Stromsgodset — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Stromsgodset — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Stromsgodset — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - ODD Ballklubb

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • ODD Ballklubb — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Stromsgodset

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stromsgodset — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 7.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 4.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu

Serie - ODD Ballklubb

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ODD Ballklubb — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.06Herb StromsgodsetStromsgodset22Herb ODD BallklubbODD Ballklubb
28.07Herb ODD BallklubbODD Ballklubb20Herb StromsgodsetStromsgodset
02.06Herb StromsgodsetStromsgodset11Herb ODD BallklubbODD Ballklubb
22.10Herb StromsgodsetStromsgodset31Herb ODD BallklubbODD Ballklubb
29.05Herb ODD BallklubbODD Ballklubb11Herb StromsgodsetStromsgodset
06.11Herb ODD BallklubbODD Ballklubb51Herb StromsgodsetStromsgodset
09.07Herb StromsgodsetStromsgodset00Herb ODD BallklubbODD Ballklubb
29.08Herb ODD BallklubbODD Ballklubb01Herb StromsgodsetStromsgodset
21.07Herb StromsgodsetStromsgodset30Herb ODD BallklubbODD Ballklubb
19.12Herb ODD BallklubbODD Ballklubb13Herb StromsgodsetStromsgodset

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

StromsgodsetDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
4.20
4.60
4.40
Strzelone
2.40
2.20
2.30
Stracone
1.80
2.40
2.10
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
ODD BallklubbDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.60
3.90
3.75
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.80
2.20
2.00
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

Stromsgodset jest o +41% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
Stromsgodset u siebie
1.70 gola/mecz
ODD Ballklubb na wyjeździe

Progi bramkowe

StromsgodsetODD Ballklubb
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemStromsgodsetODD Ballklubb
Match Corners AVG
13.57 (7/40)
13.57 (7/20)
Over 6.5 Corners
100% (7/7)
100% (7/7)
Over 7.5 Corners
100% (7/7)
100% (7/7)
Over 8.5 Corners
86% (6/7)
86% (6/7)
Over 9.5 Corners
86% (6/7)
86% (6/7)
Over 10.5 Corners
57% (4/7)
57% (4/7)
Over 11.5 Corners
43% (3/7)
43% (3/7)
Over 12.5 Corners
43% (3/7)
43% (3/7)
Over 13.5 Corners
43% (3/7)
43% (3/7)
Over 14.5 Corners
43% (3/7)
43% (3/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemStromsgodsetODD Ballklubb
Corners Earned Match
4.33
4.80
3.85
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
60% (12/20)
50% (10/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Corners Earned
173
96
77

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. ODD Ballklubb notuje o 18% wyższy wynik niż Stromsgodset pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemStromsgodsetODD Ballklubb
Match Cards AVG
3.00 (40/40)
2.75 (20/20)
3.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 4.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 5.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
120
55
65
Highest in a Match
8
5
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemStromsgodsetODD Ballklubb
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 2.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 3.5
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Under 4.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 5.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
OBOS-ligaen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Haugesund201415432.15
2Kongsvinger201343432.15
3Stabaek201334422.10
4Stromsgodset201253412.05
5hodd201037331.65
6ODD Ballklubb20956321.60
7Bryne20929291.45
8Egersund20839271.35
9Lyn207310241.20
10Ranheim207211231.15
11Sandnes ULF207211231.15
12Sogndal206410221.10
13Strommen206311211.05
14Moss205411190.95
15Asane205312180.90
16Raufoss205114160.80