Football Stats
Herb Kongsvinger
KongsvingerŚr. pkt/mecz 1.95
Norwegia / OBOS-ligaen3 lipca 2026 18:00
Herb Sogndal
SogndalŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Kongsvinger

3W — Kongsvinger3D4W — Sogndal

Streaki - Kongsvinger

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kongsvinger — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Kongsvinger — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Kongsvinger — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Kongsvinger — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — poniżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Streaki - Sogndal

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sogndal — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sogndal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Sogndal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sogndal — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Sogndal — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sogndal — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sogndal — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sogndal — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sogndal — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sogndal — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sogndal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Sogndal — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sogndal — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sogndal — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sogndal — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Kongsvinger

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kongsvinger — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — przegrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Sogndal

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sogndal — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.07Herb KongsvingerKongsvinger51Herb SogndalSogndal
28.09Herb SogndalSogndal22Herb KongsvingerKongsvinger
14.06Herb KongsvingerKongsvinger42Herb SogndalSogndal
02.11Herb KongsvingerKongsvinger01Herb SogndalSogndal
22.06Herb SogndalSogndal20Herb KongsvingerKongsvinger
19.08Herb SogndalSogndal33Herb KongsvingerKongsvinger
29.05Herb KongsvingerKongsvinger10Herb SogndalSogndal
03.10Herb KongsvingerKongsvinger00Herb SogndalSogndal
09.05Herb SogndalSogndal21Herb KongsvingerKongsvinger
28.09Herb SogndalSogndal52Herb KongsvingerKongsvinger

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kongsvinger jest o 83% lepsza niż Sogndal pod względem odsetku wygranych meczów.

KongsvingerDomWyjazdOgółem
Win %
70%
40%
55%
Śr. goli/mecz
4.30
3.60
3.95
Strzelone
2.80
2.00
2.40
Stracone
1.50
1.60
1.55
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
SogndalDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
3.50
3.90
3.70
Strzelone
1.70
1.60
1.65
Stracone
1.80
2.30
2.05
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
40%
40%
40%

Ostatnie 10 meczów

Kongsvinger jest o +75% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
Kongsvinger u siebie
1.60 gola/mecz
Sogndal na wyjeździe

Progi bramkowe

KongsvingerSogndal
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kongsvinger notuje o 17% wyższy wynik niż Sogndal pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemKongsvingerSogndal
Match Cards AVG
3.05 (22/22)
3.50 (2/2)
3.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (2/2)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
86% (19/22)
100% (2/2)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
68% (15/22)
50% (1/2)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
36% (8/22)
50% (1/2)
35% (7/20)
Over 4.5 Cards
14% (3/22)
50% (1/2)
10% (2/20)
Over 5.5 Cards
0% (0/22)
0% (0/2)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/22)
0% (0/2)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/22)
0% (0/2)
0% (0/20)
Total Cards
67
7
60
Highest in a Match
5
5
5
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKongsvingerSogndal
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 2.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 3.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 4.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 5.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
OBOS-ligaen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Haugesund201415432.15
2Kongsvinger201343432.15
3Stabaek201334422.10
4Stromsgodset201253412.05
5hodd201037331.65
6ODD Ballklubb20956321.60
7Bryne20929291.45
8Egersund20839271.35
9Lyn207310241.20
10Ranheim207211231.15
11Sandnes ULF207211231.15
12Sogndal206410221.10
13Strommen206311211.05
14Moss205411190.95
15Asane205312180.90
16Raufoss205114160.80