Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Lyn
Streaki - Lyn
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lyn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lyn — przegrywa u siebie (8/10, 80%)
- Lyn — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Lyn — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Lyn — przegrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Lyn — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Lyn — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Asane
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Asane — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Asane — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asane — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asane — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Asane — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Asane — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Lyn
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lyn — przegrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lyn — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lyn — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lyn — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lyn — przegrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Lyn — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Asane
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Asane — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Asane — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lyn jest o 20% lepsza niż Asane pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lyn | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 3.10 | 3.15 |
Strzelone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
Stracone | 2.40 | 1.60 | 2.00 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 60% | 20% | 40% |
| Asane | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.70 | 2.80 | 3.25 |
Strzelone | 2.00 | 0.70 | 1.35 |
Stracone | 1.70 | 2.10 | 1.90 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.06.2026Lvs hodd1-4
- 19.06.2026Lvs Ranheim2-3
- 14.06.2026Lvs Bryne0-3
- 30.05.2026Lvs ODD Ballklubb0-3
- 25.05.2026Wvs Strommen1-0
- 20.05.2026Dvs Egersund0-0
- 16.05.2026Lvs Kongsvinger0-3
- 10.05.2026Wvs Raufoss1-0
- 01.05.2026Lvs Stabaek0-4
- 26.04.2026Lvs Moss1-2
- 27.06.2026Wvs Ranheim3-0
- 21.06.2026Lvs Bryne0-1
- 14.06.2026Wvs ODD Ballklubb2-1
- 31.05.2026Lvs Kongsvinger1-3
- 25.05.2026Wvs Raufoss3-0
- 20.05.2026Wvs Sandnes ULF2-0
- 16.05.2026Dvs Haugesund1-1
- 10.05.2026Lvs Stromsgodset0-3
- 01.05.2026Lvs hodd0-1
- 25.04.2026Lvs Sogndal0-2
Progi bramkowe
| Lyn | Asane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Lyn | Asane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Lyn | Asane | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lyn | Asane | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |

