Football Stats
Herb Ranheim
RanheimŚr. pkt/mecz 1.45
Norwegia / OBOS-ligaen3 sierpnia 2026 19:00
Herb Haugesund
HaugesundŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Ranheim

2W — Ranheim0D4W — Haugesund

Streaki - Ranheim

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ranheim — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Ranheim — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Ranheim — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ranheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ranheim — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Ranheim — poniżej 49.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Ranheim — poniżej 4.5 kartek (10/10, 100%)
  • Ranheim — poniżej 4.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Ranheim — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Ranheim — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Ranheim — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ranheim — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ranheim — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ranheim — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ranheim — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Ranheim — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ranheim — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Haugesund

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Haugesund — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Haugesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Haugesund — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Haugesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Haugesund — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Haugesund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Haugesund — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Haugesund — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Haugesund — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Haugesund — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Haugesund — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Haugesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Haugesund — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Haugesund — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Haugesund — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Ranheim

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ranheim — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 1.5 gola w meczu w 29 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — poniżej 4.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — poniżej 4.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Haugesund

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Haugesund — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — powyżej 1.5 gola w meczu w 34 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Haugesund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.08Herb RanheimRanheim34Herb HaugesundHaugesund
14.06Herb HaugesundHaugesund41Herb RanheimRanheim
11.08Herb HaugesundHaugesund01Herb RanheimRanheim
14.04Herb RanheimRanheim02Herb HaugesundHaugesund
04.11Herb HaugesundHaugesund20Herb RanheimRanheim
15.04Herb RanheimRanheim42Herb HaugesundHaugesund

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Haugesund jest o 11% lepsza niż Ranheim pod względem odsetku wygranych meczów.

RanheimDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
4.80
4.50
4.65
Strzelone
3.20
1.70
2.45
Stracone
1.60
2.80
2.20
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
HaugesundDomWyjazdOgółem
Win %
50%
50%
50%
Śr. goli/mecz
4.00
5.70
4.85
Strzelone
2.20
2.60
2.40
Stracone
1.80
3.10
2.45
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Ranheim jest o +23% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.20 gola/mecz
Ranheim u siebie
2.60 gola/mecz
Haugesund na wyjeździe

Progi bramkowe

RanheimHaugesund
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRanheimHaugesund
Match Corners AVG
10.75 (4/40)
10.75 (4/20)
Over 6.5 Corners
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 7.5 Corners
100% (4/4)
100% (4/4)
Over 8.5 Corners
75% (3/4)
75% (3/4)
Over 9.5 Corners
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 10.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 11.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 12.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 13.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 14.5 Corners
25% (1/4)
25% (1/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRanheimHaugesund
Corners Earned Match
4.15
5.15
3.15
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
45% (9/20)
20% (4/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
90% (18/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
166
103
63

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemRanheimHaugesund
Match Cards AVG
3.13 (40/40)
3.15 (20/20)
3.10 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
65% (26/40)
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
125
63
62
Highest in a Match
6
6
5
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRanheimHaugesund
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 2.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 3.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 4.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 5.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
OBOS-ligaen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Haugesund201415432.15
2Kongsvinger201343432.15
3Stabaek201334422.10
4Stromsgodset201253412.05
5hodd201037331.65
6ODD Ballklubb20956321.60
7Bryne20929291.45
8Egersund20839271.35
9Lyn207310241.20
10Ranheim207211231.15
11Sandnes ULF207211231.15
12Sogndal206410221.10
13Strommen206311211.05
14Moss205411190.95
15Asane205312180.90
16Raufoss205114160.80