Football Stats
Herb Ranheim
RanheimŚr. pkt/mecz 1.45
Norwegia / OBOS-ligaen15 sierpnia 2026 16:00
Herb Stromsgodset
StromsgodsetŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Ranheim

1W — Ranheim1D4W — Stromsgodset

Streaki - Ranheim

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ranheim — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Ranheim — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ranheim — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Ranheim — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ranheim — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ranheim — poniżej 49.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • Ranheim — poniżej 4.5 kartek (10/10, 100%)
  • Ranheim — poniżej 4.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Ranheim — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Ranheim — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Ranheim — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ranheim — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ranheim — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ranheim — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ranheim — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ranheim — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Stromsgodset

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Stromsgodset — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Stromsgodset — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Stromsgodset — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Stromsgodset — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Stromsgodset — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Ranheim

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ranheim — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 1.5 gola w meczu w 31 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 2.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — poniżej 4.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — poniżej 4.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Ranheim — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Stromsgodset

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — powyżej 7.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 4.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Stromsgodset — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb RanheimRanheim13Herb StromsgodsetStromsgodset
16.05Herb StromsgodsetStromsgodset54Herb RanheimRanheim
15.09Herb StromsgodsetStromsgodset10Herb RanheimRanheim
26.05Herb RanheimRanheim10Herb StromsgodsetStromsgodset
16.09Herb RanheimRanheim11Herb StromsgodsetStromsgodset
24.06Herb StromsgodsetStromsgodset30Herb RanheimRanheim

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

RanheimDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
5.20
4.70
4.95
Strzelone
3.20
2.00
2.60
Stracone
2.00
2.70
2.35
BTTS %
90%
70%
80%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
StromsgodsetDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
4.20
4.90
4.55
Strzelone
2.50
2.50
2.50
Stracone
1.70
2.40
2.05
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Ranheim jest o +28% lepsza pod względem strzelonych bramek
3.20 gola/mecz
Ranheim u siebie
2.50 gola/mecz
Stromsgodset na wyjeździe

Progi bramkowe

RanheimStromsgodset
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
35% (7/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemRanheimStromsgodset
Match Corners AVG
12.50 (2/40)
12.50 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 9.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 10.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 11.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 12.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 13.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 14.5 Corners
50% (1/2)
50% (1/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemRanheimStromsgodset
Corners Earned Match
4.97
5.15
4.80
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
199
103
96

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ranheim notuje o 15% wyższy wynik niż Stromsgodset pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemRanheimStromsgodset
Match Cards AVG
2.95 (40/40)
3.15 (20/20)
2.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 4.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 5.5 Cards
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
118
63
55
Highest in a Match
6
6
5
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemRanheimStromsgodset
Under 0.5
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Under 1.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 2.5
18% (7/40)
5% (1/20)
30% (6/20)
Under 3.5
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Under 4.5
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Under 5.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
OBOS-ligaen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Haugesund201415432.15
2Kongsvinger201343432.15
3Stabaek201334422.10
4Stromsgodset201253412.05
5hodd201037331.65
6ODD Ballklubb20956321.60
7Bryne20929291.45
8Egersund20839271.35
9Lyn207310241.20
10Ranheim207211231.15
11Sandnes ULF207211231.15
12Sogndal206410221.10
13Strommen206311211.05
14Moss205411190.95
15Asane205312180.90
16Raufoss205114160.80