Football Stats
Herb ODD Ballklubb
ODD BallklubbŚr. pkt/mecz 1.60
Norwegia / OBOS-ligaen26 sierpnia 2026 19:00
Herb Kongsvinger
KongsvingerŚr. pkt/mecz 2.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy ODD Ballklubb

1W — ODD Ballklubb0D3W — Kongsvinger

Streaki - ODD Ballklubb

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • ODD Ballklubb — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • ODD Ballklubb — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • ODD Ballklubb — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • ODD Ballklubb — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • ODD Ballklubb — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Kongsvinger

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kongsvinger — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kongsvinger — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kongsvinger — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kongsvinger — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kongsvinger — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — poniżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Kongsvinger — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)

Serie - ODD Ballklubb

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - Kongsvinger

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kongsvinger — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — obie drużyny strzelają (BTTS) w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — powyżej 1.5 gola w meczu w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — powyżej 2.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Kongsvinger — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb ODD BallklubbODD Ballklubb01Herb KongsvingerKongsvinger
20.05Herb KongsvingerKongsvinger42Herb ODD BallklubbODD Ballklubb
23.08Herb ODD BallklubbODD Ballklubb12Herb KongsvingerKongsvinger
12.05Herb KongsvingerKongsvinger13Herb ODD BallklubbODD Ballklubb

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kongsvinger jest o 44% lepsza niż ODD Ballklubb pod względem odsetku wygranych meczów.

ODD BallklubbDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
3.50
4.30
3.90
Strzelone
2.10
2.50
2.30
Stracone
1.40
1.80
1.60
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
KongsvingerDomWyjazdOgółem
Win %
70%
60%
65%
Śr. goli/mecz
5.00
5.00
5.00
Strzelone
3.10
3.50
3.30
Stracone
1.90
1.50
1.70
BTTS %
90%
80%
85%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
0%
10%
5%

Ostatnie 10 meczów

Kongsvinger jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.10 gola/mecz
ODD Ballklubb u siebie
3.50 gola/mecz
Kongsvinger na wyjeździe

Progi bramkowe

ODD BallklubbKongsvinger
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Kongsvinger notuje o 8% wyższy wynik niż ODD Ballklubb pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemODD BallklubbKongsvinger
Match Cards AVG
3.27 (22/22)
3.25 (20/20)
3.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (22/22)
100% (20/20)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
95% (21/22)
95% (19/20)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
68% (15/22)
70% (14/20)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
23% (5/22)
20% (4/20)
50% (1/2)
Over 4.5 Cards
18% (4/22)
15% (3/20)
50% (1/2)
Over 5.5 Cards
9% (2/22)
10% (2/20)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
9% (2/22)
10% (2/20)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
5% (1/22)
5% (1/20)
0% (0/2)
Total Cards
72
65
7
Highest in a Match
8
8
5
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemODD BallklubbKongsvinger
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Under 2.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 3.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 4.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 5.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
OBOS-ligaen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Haugesund201415432.15
2Kongsvinger201343432.15
3Stabaek201334422.10
4Stromsgodset201253412.05
5hodd201037331.65
6ODD Ballklubb20956321.60
7Bryne20929291.45
8Egersund20839271.35
9Lyn207310241.20
10Ranheim207211231.15
11Sandnes ULF207211231.15
12Sogndal206410221.10
13Strommen206311211.05
14Moss205411190.95
15Asane205312180.90
16Raufoss205114160.80