Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy ODD Ballklubb
Streaki - ODD Ballklubb
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- ODD Ballklubb — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- ODD Ballklubb — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- ODD Ballklubb — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- ODD Ballklubb — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- ODD Ballklubb — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- ODD Ballklubb — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- ODD Ballklubb — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- ODD Ballklubb — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- ODD Ballklubb — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- ODD Ballklubb — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- ODD Ballklubb — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- ODD Ballklubb — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Stromsgodset
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Stromsgodset — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Stromsgodset — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Stromsgodset — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Stromsgodset — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Stromsgodset — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Stromsgodset — więcej goli pada w 2. połowie (14/20, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Stromsgodset — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Stromsgodset — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - ODD Ballklubb
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 ODD Ballklubb — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu
Serie - Stromsgodset
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Stromsgodset — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — powyżej 7.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — poniżej 4.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Stromsgodset — poniżej 4.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Stromsgodset jest o 44% lepsza niż ODD Ballklubb pod względem odsetku wygranych meczów.
| ODD Ballklubb | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 4.70 | 3.90 |
Strzelone | 2.00 | 2.70 | 2.35 |
Stracone | 1.10 | 2.00 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Stromsgodset | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.80 | 4.40 | 4.10 |
Strzelone | 2.60 | 3.10 | 2.85 |
Stracone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 0% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs Ranheim5-3
- 26.08.2026Lvs Kongsvinger0-1
- 22.08.2026Wvs Teie10-0
- 15.08.2026Lvs Lyn1-5
- 10.08.2026Dvs Moss3-3
- 02.08.2026Wvs Asane4-1
- 26.07.2026Dvs Strommen0-0
- 05.07.2026Lvs Haugesund1-3
- 27.06.2026Dvs Stromsgodset2-2
- 21.06.2026Dvs hodd0-0
- 30.08.2026Wvs Sogndal3-2
- 26.08.2026Wvs hodd3-1
- 23.08.2026Wvs Modum FK6-0
- 15.08.2026Wvs Ranheim3-1
- 09.08.2026Lvs Egersund0-2
- 01.08.2026Wvs Bryne2-0
- 25.07.2026Dvs Lyn1-1
- 04.07.2026Lvs hodd3-4
- 27.06.2026Dvs ODD Ballklubb2-2
- 21.06.2026Dvs Kongsvinger4-4
Progi bramkowe
| ODD Ballklubb | Stromsgodset | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| ODD Ballklubb | Stromsgodset | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| ODD Ballklubb | Stromsgodset | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. ODD Ballklubb notuje o 18% wyższy wynik niż Stromsgodset pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | ODD Ballklubb | Stromsgodset | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (40/40) | 3.25 (20/20) | 2.75 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Cards | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 4.5 Cards | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 5.5 Cards | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 120 | 65 | 55 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 5 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | ODD Ballklubb | Stromsgodset | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |

