Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Egersund
Streaki - Egersund
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Egersund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Egersund — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Egersund — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Egersund — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Egersund — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Egersund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Egersund — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
Streaki - Kongsvinger
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kongsvinger — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Kongsvinger — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Kongsvinger — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kongsvinger — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kongsvinger — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kongsvinger — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Kongsvinger — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Kongsvinger — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Kongsvinger — poniżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- Kongsvinger — poniżej 5.5 kartek (2/2, 100%)
- Kongsvinger — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Kongsvinger — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Serie - Egersund
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Egersund — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Egersund — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Egersund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Egersund — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Kongsvinger
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Kongsvinger — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kongsvinger — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kongsvinger jest o 63% lepsza niż Egersund pod względem odsetku wygranych meczów.
| Egersund | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 4.40 | 3.80 |
Strzelone | 1.70 | 2.00 | 1.85 |
Stracone | 1.50 | 2.40 | 1.95 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
| Kongsvinger | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 60% | 65% |
Śr. goli/mecz | 5.00 | 4.70 | 4.85 |
Strzelone | 3.10 | 3.30 | 3.20 |
Stracone | 1.90 | 1.40 | 1.65 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Asane2-2
- 26.08.2026Lvs Haugesund0-3
- 22.08.2026Wvs Våg5-2
- 16.08.2026Lvs Stabaek0-4
- 09.08.2026Wvs Stromsgodset2-0
- 02.08.2026Wvs Sandnes ULF2-0
- 26.07.2026Dvs Asane3-3
- 04.07.2026Wvs Moss3-0
- 27.06.2026Lvs Sogndal2-4
- 21.06.2026Wvs Haugesund5-2
- 30.08.2026Dvs Lyn4-4
- 26.08.2026Wvs ODD Ballklubb1-0
- 22.08.2026Wvs Skreia14-2
- 16.08.2026Wvs Haugesund3-2
- 09.08.2026Wvs Asane2-1
- 02.08.2026Lvs Strommen1-3
- 26.07.2026Wvs Sandnes ULF6-1
- 03.07.2026Wvs Sogndal5-1
- 27.06.2026Lvs Haugesund2-4
- 21.06.2026Dvs Stromsgodset4-4
Progi bramkowe
| Egersund | Kongsvinger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
| Egersund | Kongsvinger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
| Egersund | Kongsvinger | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Egersund | Kongsvinger | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (2/2) | — | 3.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Total Cards | 7 | — | 7 |
Highest in a Match | 5 | — | 5 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Egersund | Kongsvinger | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 5.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |

