Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Moss
Streaki - Moss
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Moss — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Moss — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Moss — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Moss — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Moss — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Moss — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Moss — powyżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- Moss — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- Moss — powyżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
- Moss — poniżej 4.5 kartek (2/2, 100%)
- Moss — powyżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Moss — poniżej 5.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- Moss — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Streaki - Haugesund
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Haugesund — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Haugesund — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Haugesund — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Haugesund — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Haugesund — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Haugesund — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Haugesund — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Haugesund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Haugesund — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Haugesund — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Haugesund — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Haugesund — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Haugesund — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Haugesund — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
- Haugesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Haugesund — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Haugesund — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Haugesund — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Moss
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Moss — powyżej 1.5 gola w meczu w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Moss — powyżej 2.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Moss — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Moss — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Moss — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - Haugesund
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Haugesund — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — powyżej 1.5 gola w meczu w 40 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Haugesund — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Haugesund jest o 140% lepsza niż Moss pod względem odsetku wygranych meczów.
| Moss | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.90 | 3.75 |
Strzelone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Stracone | 2.00 | 2.30 | 2.15 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Haugesund | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 4.50 | 5.60 | 5.05 |
Strzelone | 3.00 | 3.00 | 3.00 |
Stracone | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Strommen1-2
- 26.08.2026Dvs Sogndal2-2
- 22.08.2026Wvs Lørenskog3-0
- 15.08.2026Lvs Bryne1-2
- 10.08.2026Dvs ODD Ballklubb3-3
- 02.08.2026Lvs hodd1-2
- 26.07.2026Lvs Raufoss1-2
- 04.07.2026Lvs Egersund0-3
- 27.06.2026Lvs Strommen2-3
- 21.06.2026Lvs Sandnes ULF1-4
- 30.08.2026Wvs Bryne2-0
- 26.08.2026Wvs Egersund3-0
- 22.08.2026Dvs Vard3-3
- 16.08.2026Lvs Kongsvinger2-3
- 09.08.2026Wvs Raufoss7-2
- 03.08.2026Wvs Ranheim4-3
- 25.07.2026Lvs Bryne1-2
- 05.07.2026Wvs ODD Ballklubb3-1
- 27.06.2026Wvs Kongsvinger4-2
- 21.06.2026Lvs Egersund2-5
Progi bramkowe
| Moss | Haugesund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Moss | Haugesund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
| Moss | Haugesund | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Moss | Haugesund | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (1/40) | — | 10.00 (1/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 7.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 8.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 9.5 Corners | 100% (1/1) | — | 100% (1/1) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/1) | — | 0% (0/1) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Moss | Haugesund | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.23 | 4.00 | 3.15 |
More Corners Than Opponent | 23% (5/22) | 50% (1/2) | 20% (4/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 55% (12/22) | 50% (1/2) | 55% (11/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 41% (9/22) | 50% (1/2) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 36% (8/22) | 50% (1/2) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 14% (3/22) | 50% (1/2) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 9% (2/22) | 0% (0/2) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 5% (1/22) | 0% (0/2) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/22) | 0% (0/2) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 71 | 8 | 63 |
| Ogółem | Moss | Haugesund | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 7.64 | 3.00 | 8.10 |
More Corners Than Opponent | 23% (5/22) | 50% (1/2) | 20% (4/20) |
Over 2.5 Corners Against | 95% (21/22) | 100% (2/2) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Against | 77% (17/22) | 0% (0/2) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Against | 68% (15/22) | 0% (0/2) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (11/22) | 0% (0/2) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Corners Against | 45% (10/22) | 0% (0/2) | 50% (10/20) |
Over 7.5 Corners Against | 45% (10/22) | 0% (0/2) | 50% (10/20) |
Over 8.5 Corners Against | 32% (7/22) | 0% (0/2) | 35% (7/20) |
Corners Against | 168 | 6 | 162 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Moss notuje o 45% wyższy wynik niż Haugesund pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Moss | Haugesund | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.23 (22/22) | 4.50 (2/2) | 3.10 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (22/22) | 100% (2/2) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 82% (18/22) | 100% (2/2) | 80% (16/20) |
Over 2.5 Cards | 68% (15/22) | 100% (2/2) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Cards | 50% (11/22) | 100% (2/2) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Cards | 23% (5/22) | 50% (1/2) | 20% (4/20) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/22) | 0% (0/2) | 0% (0/20) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/22) | 0% (0/2) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/22) | 0% (0/2) | 0% (0/20) |
Total Cards | 71 | 9 | 62 |
Highest in a Match | 5 | 5 | 5 |
Lowest in a Match | 1 | 4 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Moss | Haugesund | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Under 4.5 | 53% (21/40) | 70% (14/20) | 35% (7/20) |
Under 5.5 | 73% (29/40) | 90% (18/20) | 55% (11/20) |

