Football Stats
Herb Sogndal
SogndalŚr. pkt/mecz 1.10
Norwegia / OBOS-ligaen13 września 2026 17:00
Herb Strommen
StrommenŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Sogndal

5W — Sogndal2D2W — Strommen

Streaki - Sogndal

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sogndal — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Sogndal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Sogndal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Sogndal — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sogndal — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Sogndal — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sogndal — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sogndal — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sogndal — poniżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Sogndal — poniżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Sogndal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Sogndal — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Sogndal — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sogndal — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sogndal — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Strommen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Strommen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Strommen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Strommen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Strommen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Strommen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Sogndal

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sogndal — powyżej 1.5 gola w meczu w 22 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sogndal — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Strommen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Strommen — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Strommen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Strommen — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Strommen — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Strommen — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Strommen — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Strommen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Strommen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.05Herb StrommenStrommen23Herb SogndalSogndal
24.10Herb StrommenStrommen02Herb SogndalSogndal
05.07Herb SogndalSogndal11Herb StrommenStrommen
01.11Herb StrommenStrommen11Herb SogndalSogndal
08.09Herb SogndalSogndal30Herb StrommenStrommen
22.09Herb StrommenStrommen20Herb SogndalSogndal
16.06Herb SogndalSogndal42Herb StrommenStrommen
14.08Herb StrommenStrommen10Herb SogndalSogndal
27.05Herb SogndalSogndal51Herb StrommenStrommen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sogndal jest o 20% lepsza niż Strommen pod względem odsetku wygranych meczów.

SogndalDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
4.10
4.30
4.20
Strzelone
2.20
1.40
1.80
Stracone
1.90
2.90
2.40
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
StrommenDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
3.70
3.50
3.60
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
2.40
2.10
2.25
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Ostatnie 10 meczów

Sogndal jest o +57% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
Sogndal u siebie
1.40 gola/mecz
Strommen na wyjeździe

Progi bramkowe

SogndalStrommen
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemSogndalStrommen
Match Cards AVG
3.00 (20/20)
3.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Cards
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 5.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
60
60
Highest in a Match
5
5
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSogndalStrommen
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 2.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 3.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 4.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 5.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
OBOS-ligaen — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Haugesund201415432.15
2Kongsvinger201343432.15
3Stabaek201334422.10
4Stromsgodset201253412.05
5hodd201037331.65
6ODD Ballklubb20956321.60
7Bryne20929291.45
8Egersund20839271.35
9Lyn207310241.20
10Ranheim207211231.15
11Sandnes ULF207211231.15
12Sogndal206410221.10
13Strommen206311211.05
14Moss205411190.95
15Asane205312180.90
16Raufoss205114160.80