Football Stats
Herb Varbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FCŚr. pkt/mecz 1.70
Szwecja / Superettan10 czerwca 2026 19:00
Herb Norrby IF
Norrby IFŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Varbergs BoIS FC

Streaki - Varbergs BoIS FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Varbergs BoIS FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Varbergs BoIS FC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Varbergs BoIS FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Varbergs BoIS FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 3.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 kartek (6/6, 100%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/6, 100%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/6, 100%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 11.5 rożnych (5/6, 83%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 3.5 kartek (5/6, 83%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Streaki - Norrby IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Norrby IF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Norrby IF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Norrby IF — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Norrby IF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Norrby IF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Norrby IF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Norrby IF — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Norrby IF — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Norrby IF — poniżej 11.5 rożnych (6/6, 100%)
  • Norrby IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/6, 100%)
  • Norrby IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (5/6, 83%)
  • Norrby IF — poniżej 4.5 kartek (5/6, 83%)
  • Norrby IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (5/6, 83%)
  • Norrby IF — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Varbergs BoIS FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Varbergs BoIS FC — wygrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Norrby IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Norrby IF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Norrby IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.06Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC20Herb Norrby IFNorrby IF
15.09Herb Norrby IFNorrby IF11Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
15.06Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC32Herb Norrby IFNorrby IF
07.10Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC40Herb Norrby IFNorrby IF
08.04Herb Norrby IFNorrby IF21Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
04.09Herb Norrby IFNorrby IF11Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
07.05Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC20Herb Norrby IFNorrby IF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Varbergs BoIS FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
3.80
3.30
Strzelone
1.70
2.10
1.90
Stracone
1.10
1.70
1.40
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Norrby IFDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
4.00
2.90
3.45
Strzelone
2.60
1.50
2.05
Stracone
1.40
1.40
1.40
BTTS %
80%
90%
85%
Czyste konto %
10%
0%
5%
Nie strzelił %
10%
10%
10%

Ostatnie 10 meczów

Varbergs BoIS FC jest o +13% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Varbergs BoIS FC u siebie
1.50 gola/mecz
Norrby IF na wyjeździe

Progi bramkowe

Varbergs BoIS FCNorrby IF
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Norrby IF notuje o 14% wyższy wynik niż Varbergs BoIS FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemVarbergs BoIS FCNorrby IF
Match Corners AVG
7.67 (12/40)
7.17 (6/20)
8.17 (6/20)
Over 6.5 Corners
50% (6/12)
33% (2/6)
67% (4/6)
Over 7.5 Corners
50% (6/12)
33% (2/6)
67% (4/6)
Over 8.5 Corners
42% (5/12)
33% (2/6)
50% (3/6)
Over 9.5 Corners
33% (4/12)
33% (2/6)
33% (2/6)
Over 10.5 Corners
8% (1/12)
17% (1/6)
0% (0/6)
Over 11.5 Corners
8% (1/12)
17% (1/6)
0% (0/6)
Over 12.5 Corners
8% (1/12)
17% (1/6)
0% (0/6)
Over 13.5 Corners
0% (0/12)
0% (0/6)
0% (0/6)
Over 14.5 Corners
0% (0/12)
0% (0/6)
0% (0/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemVarbergs BoIS FCNorrby IF
Corners Earned Match
3.75
3.67
3.83
More Corners Than Opponent
33% (4/12)
33% (2/6)
33% (2/6)
Over 2.5 Corners Earned
67% (8/12)
50% (3/6)
83% (5/6)
Over 3.5 Corners Earned
58% (7/12)
50% (3/6)
67% (4/6)
Over 4.5 Corners Earned
33% (4/12)
50% (3/6)
17% (1/6)
Over 5.5 Corners Earned
25% (3/12)
33% (2/6)
17% (1/6)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/12)
0% (0/6)
0% (0/6)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/12)
0% (0/6)
0% (0/6)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/12)
0% (0/6)
0% (0/6)
Corners Earned
45
22
23

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Varbergs BoIS FC notuje o 47% wyższy wynik niż Norrby IF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemVarbergs BoIS FCNorrby IF
Match Cards AVG
3.92 (12/12)
4.67 (6/6)
3.17 (6/6)
Over 0.5 Cards
100% (12/12)
100% (6/6)
100% (6/6)
Over 1.5 Cards
92% (11/12)
100% (6/6)
83% (5/6)
Over 2.5 Cards
83% (10/12)
100% (6/6)
67% (4/6)
Over 3.5 Cards
67% (8/12)
83% (5/6)
50% (3/6)
Over 4.5 Cards
33% (4/12)
50% (3/6)
17% (1/6)
Over 5.5 Cards
17% (2/12)
33% (2/6)
0% (0/6)
Over 6.5 Cards
0% (0/12)
0% (0/6)
0% (0/6)
Over 7.5 Cards
0% (0/12)
0% (0/6)
0% (0/6)
Total Cards
47
28
19
Highest in a Match
6
6
5
Lowest in a Match
1
3
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVarbergs BoIS FCNorrby IF
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 2.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 3.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62