Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Norrby IF
Streaki - Norrby IF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Norrby IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Norrby IF — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Norrby IF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Norrby IF — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Norrby IF — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Norrby IF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Norrby IF — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Norrby IF — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Norrby IF — poniżej 11.5 rożnych (7/7, 100%)
- Norrby IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- Norrby IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- Norrby IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- Norrby IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- Norrby IF — powyżej 7.5 rożnych (5/7, 71%)
- Norrby IF — poniżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
Streaki - United Nordic
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- United Nordic — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- United Nordic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- United Nordic — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- United Nordic — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- United Nordic — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- United Nordic — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- United Nordic — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- United Nordic — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- United Nordic — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- United Nordic — powyżej 19.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- United Nordic — poniżej 39.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- United Nordic — powyżej 7.5 rożnych (5/7, 71%)
- United Nordic — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
- United Nordic — poniżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
- United Nordic — poniżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- United Nordic — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Serie - Norrby IF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Norrby IF — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - United Nordic
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 United Nordic — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 United Nordic — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. United Nordic jest o 63% lepsza niż Norrby IF pod względem odsetku wygranych meczów.
| Norrby IF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 3.00 | 3.30 |
Strzelone | 2.20 | 1.50 | 1.85 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 90% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| United Nordic | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 4.20 | 3.50 | 3.85 |
Strzelone | 2.80 | 2.00 | 2.40 |
Stracone | 1.40 | 1.50 | 1.45 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Lvs Oddevold0-2
- 10.06.2026Lvs Varbergs BoIS FC0-2
- 30.05.2026Lvs Osters IF1-2
- 23.05.2026Wvs Ljungskile SK2-1
- 17.05.2026Dvs IFK Varnamo2-2
- 12.05.2026Dvs Landskrona BoIS1-1
- 09.05.2026Dvs Helsingborg3-3
- 02.05.2026Dvs Sandviken2-2
- 25.04.2026Dvs Orebro SK1-1
- 19.04.2026Dvs Falkenbergs FF2-2
- 16.06.2026Lvs Landskrona BoIS0-2
- 09.06.2026Dvs Ostersunds FK1-1
- 31.05.2026Wvs IFK Varnamo2-0
- 23.05.2026Wvs IK brage1-0
- 17.05.2026Lvs Falkenbergs FF1-4
- 13.05.2026Dvs IFK Norrkoping1-1
- 09.05.2026Wvs Osters IF4-2
- 02.05.2026Wvs Ljungskile SK2-0
- 25.04.2026Wvs Sandviken2-1
- 18.04.2026Lvs Varbergs BoIS FC1-4
Progi bramkowe
| Norrby IF | United Nordic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Norrby IF | United Nordic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
| Norrby IF | United Nordic | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. United Nordic notuje o 8% wyższy wynik niż Norrby IF pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Norrby IF | United Nordic | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.79 (14/40) | 8.43 (7/20) | 9.14 (7/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (11/14) | 71% (5/7) | 86% (6/7) |
Over 7.5 Corners | 71% (10/14) | 71% (5/7) | 71% (5/7) |
Over 8.5 Corners | 57% (8/14) | 57% (4/7) | 57% (4/7) |
Over 9.5 Corners | 50% (7/14) | 43% (3/7) | 57% (4/7) |
Over 10.5 Corners | 21% (3/14) | 0% (0/7) | 43% (3/7) |
Over 11.5 Corners | 14% (2/14) | 0% (0/7) | 29% (2/7) |
Over 12.5 Corners | 7% (1/14) | 0% (0/7) | 14% (1/7) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Norrby IF | United Nordic | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.29 | 4.29 | 4.29 |
More Corners Than Opponent | 43% (6/14) | 43% (3/7) | 43% (3/7) |
Over 2.5 Corners Earned | 79% (11/14) | 86% (6/7) | 71% (5/7) |
Over 3.5 Corners Earned | 64% (9/14) | 71% (5/7) | 57% (4/7) |
Over 4.5 Corners Earned | 36% (5/14) | 29% (2/7) | 43% (3/7) |
Over 5.5 Corners Earned | 29% (4/14) | 29% (2/7) | 29% (2/7) |
Over 6.5 Corners Earned | 14% (2/14) | 14% (1/7) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Corners Earned | 7% (1/14) | 0% (0/7) | 14% (1/7) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Corners Earned | 60 | 30 | 30 |
| Ogółem | Norrby IF | United Nordic | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.50 | 4.14 | 4.86 |
More Corners Than Opponent | 43% (6/14) | 43% (3/7) | 43% (3/7) |
Over 2.5 Corners Against | 86% (12/14) | 86% (6/7) | 86% (6/7) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (10/14) | 71% (5/7) | 71% (5/7) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (8/14) | 43% (3/7) | 71% (5/7) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (4/14) | 14% (1/7) | 43% (3/7) |
Over 6.5 Corners Against | 14% (2/14) | 0% (0/7) | 29% (2/7) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Corners Against | 63 | 29 | 34 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Norrby IF notuje o 11% wyższy wynik niż United Nordic pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Norrby IF | United Nordic | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.86 (14/14) | 3.00 (7/7) | 2.71 (7/7) |
Over 0.5 Cards | 100% (14/14) | 100% (7/7) | 100% (7/7) |
Over 1.5 Cards | 79% (11/14) | 86% (6/7) | 71% (5/7) |
Over 2.5 Cards | 50% (7/14) | 57% (4/7) | 43% (3/7) |
Over 3.5 Cards | 36% (5/14) | 43% (3/7) | 29% (2/7) |
Over 4.5 Cards | 14% (2/14) | 14% (1/7) | 14% (1/7) |
Over 5.5 Cards | 7% (1/14) | 0% (0/7) | 14% (1/7) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Total Cards | 40 | 21 | 19 |
Highest in a Match | 6 | 5 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Norrby IF | United Nordic | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 80% (16/20) | 50% (10/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |

