Football Stats
Herb Osters IF
Osters IFŚr. pkt/mecz 1.30
Szwecja / Superettan21 czerwca 2026 15:00
Herb Falkenbergs FF
Falkenbergs FFŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Osters IF

4W — Osters IF1D2W — Falkenbergs FF

Streaki - Osters IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Osters IF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Osters IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Osters IF — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Osters IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Osters IF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Osters IF — poniżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Osters IF — powyżej 8.5 rożnych (6/7, 86%)
  • Osters IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
  • Osters IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
  • Osters IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Osters IF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Osters IF — poniżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
  • Osters IF — poniżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • Osters IF — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Falkenbergs FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkenbergs FF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkenbergs FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (8/8, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 6.5 rożnych (7/8, 88%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/8, 87%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 11.5 rożnych (7/8, 87%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek łącznie (6/8, 75%)

Serie - Osters IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Osters IF — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Serie - Falkenbergs FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Falkenbergs FF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.06Herb Osters IFOsters IF13Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
19.09Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF02Herb Osters IFOsters IF
24.04Herb Osters IFOsters IF21Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
03.09Herb Osters IFOsters IF23Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
06.05Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF02Herb Osters IFOsters IF
22.10Herb Osters IFOsters IF11Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
02.04Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF02Herb Osters IFOsters IF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Falkenbergs FF jest o 29% lepsza niż Osters IF pod względem odsetku wygranych meczów.

Osters IFDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.90
4.10
3.50
Strzelone
1.60
1.40
1.50
Stracone
1.30
2.70
2.00
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
10%
20%
15%
Falkenbergs FFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
4.10
3.25
Strzelone
1.60
2.00
1.80
Stracone
0.80
2.10
1.45
BTTS %
40%
100%
70%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

Falkenbergs FF jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.60 gola/mecz
Osters IF u siebie
2.00 gola/mecz
Falkenbergs FF na wyjeździe

Progi bramkowe

Osters IFFalkenbergs FF
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Osters IF notuje o 23% wyższy wynik niż Falkenbergs FF pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemOsters IFFalkenbergs FF
Match Corners AVG
10.40 (15/40)
11.57 (7/20)
9.38 (8/20)
Over 6.5 Corners
93% (14/15)
100% (7/7)
88% (7/8)
Over 7.5 Corners
73% (11/15)
86% (6/7)
63% (5/8)
Over 8.5 Corners
73% (11/15)
86% (6/7)
63% (5/8)
Over 9.5 Corners
67% (10/15)
86% (6/7)
50% (4/8)
Over 10.5 Corners
47% (7/15)
57% (4/7)
38% (3/8)
Over 11.5 Corners
27% (4/15)
43% (3/7)
13% (1/8)
Over 12.5 Corners
27% (4/15)
43% (3/7)
13% (1/8)
Over 13.5 Corners
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
7% (1/15)
14% (1/7)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOsters IFFalkenbergs FF
Corners Earned Match
5.13
4.86
5.38
More Corners Than Opponent
40% (6/15)
14% (1/7)
63% (5/8)
Over 2.5 Corners Earned
93% (14/15)
86% (6/7)
100% (8/8)
Over 3.5 Corners Earned
80% (12/15)
71% (5/7)
88% (7/8)
Over 4.5 Corners Earned
67% (10/15)
57% (4/7)
75% (6/8)
Over 5.5 Corners Earned
33% (5/15)
29% (2/7)
38% (3/8)
Over 6.5 Corners Earned
27% (4/15)
14% (1/7)
38% (3/8)
Over 7.5 Corners Earned
7% (1/15)
14% (1/7)
0% (0/8)
Over 8.5 Corners Earned
7% (1/15)
14% (1/7)
0% (0/8)
Corners Earned
77
34
43

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Osters IF notuje o 52% wyższy wynik niż Falkenbergs FF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOsters IFFalkenbergs FF
Match Cards AVG
2.33 (15/15)
2.86 (7/7)
1.88 (8/8)
Over 0.5 Cards
93% (14/15)
100% (7/7)
88% (7/8)
Over 1.5 Cards
67% (10/15)
71% (5/7)
63% (5/8)
Over 2.5 Cards
33% (5/15)
43% (3/7)
25% (2/8)
Over 3.5 Cards
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
Over 4.5 Cards
13% (2/15)
29% (2/7)
0% (0/8)
Over 5.5 Cards
7% (1/15)
14% (1/7)
0% (0/8)
Over 6.5 Cards
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
Over 7.5 Cards
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
Total Cards
35
20
15
Highest in a Match
6
6
4
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOsters IFFalkenbergs FF
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 5.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62