Football Stats
Herb IK brage
IK brageŚr. pkt/mecz 1.40
Szwecja / Superettan26 czerwca 2026 19:00
Herb Falkenbergs FF
Falkenbergs FFŚr. pkt/mecz 1.80

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy IK brage

2W — IK brage0D6W — Falkenbergs FF

Streaki - IK brage

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • IK brage — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • IK brage — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • IK brage — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • IK brage — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • IK brage — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • IK brage — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • IK brage — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • IK brage — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • IK brage — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
  • IK brage — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • IK brage — powyżej 29.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • IK brage — powyżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
  • IK brage — poniżej 5.5 kartek (6/8, 75%)
  • IK brage — powyżej 2.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • IK brage — poniżej 5.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • IK brage — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • IK brage — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (5/7, 71%)

Streaki - Falkenbergs FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkenbergs FF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (8/8, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 6.5 rożnych (7/8, 88%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/8, 87%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 11.5 rożnych (7/8, 87%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek łącznie (6/8, 75%)

Serie - IK brage

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 IK brage — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 IK brage — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 IK brage — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 IK brage — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 IK brage — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 IK brage — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 IK brage — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu

Serie - Falkenbergs FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Falkenbergs FF — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF41Herb IK brageIK brage
26.06Herb IK brageIK brage24Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
09.08Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF01Herb IK brageIK brage
07.04Herb IK brageIK brage02Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
27.11Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF12Herb IK brageIK brage
17.04Herb IK brageIK brage01Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
28.09Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF32Herb IK brageIK brage
12.05Herb IK brageIK brage34Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Falkenbergs FF jest o 25% lepsza niż IK brage pod względem odsetku wygranych meczów.

IK brageDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
4.40
2.50
3.45
Strzelone
2.40
1.20
1.80
Stracone
2.00
1.30
1.65
BTTS %
90%
40%
65%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Falkenbergs FFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.40
4.00
3.20
Strzelone
1.60
2.10
1.85
Stracone
0.80
1.90
1.35
BTTS %
40%
100%
70%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

IK brage jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.40 gola/mecz
IK brage u siebie
2.10 gola/mecz
Falkenbergs FF na wyjeździe

Progi bramkowe

IK brageFalkenbergs FF
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemIK brageFalkenbergs FF
Match Corners AVG
9.33 (15/40)
9.29 (7/20)
9.38 (8/20)
Over 6.5 Corners
67% (10/15)
43% (3/7)
88% (7/8)
Over 7.5 Corners
53% (8/15)
43% (3/7)
63% (5/8)
Over 8.5 Corners
53% (8/15)
43% (3/7)
63% (5/8)
Over 9.5 Corners
47% (7/15)
43% (3/7)
50% (4/8)
Over 10.5 Corners
40% (6/15)
43% (3/7)
38% (3/8)
Over 11.5 Corners
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
Over 12.5 Corners
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
Over 13.5 Corners
20% (3/15)
29% (2/7)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
13% (2/15)
29% (2/7)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIK brageFalkenbergs FF
Corners Earned Match
4.93
4.43
5.38
More Corners Than Opponent
53% (8/15)
43% (3/7)
63% (5/8)
Over 2.5 Corners Earned
80% (12/15)
57% (4/7)
100% (8/8)
Over 3.5 Corners Earned
67% (10/15)
43% (3/7)
88% (7/8)
Over 4.5 Corners Earned
60% (9/15)
43% (3/7)
75% (6/8)
Over 5.5 Corners Earned
33% (5/15)
29% (2/7)
38% (3/8)
Over 6.5 Corners Earned
33% (5/15)
29% (2/7)
38% (3/8)
Over 7.5 Corners Earned
7% (1/15)
14% (1/7)
0% (0/8)
Over 8.5 Corners Earned
7% (1/15)
14% (1/7)
0% (0/8)
Corners Earned
74
31
43

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. IK brage notuje o 113% wyższy wynik niż Falkenbergs FF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemIK brageFalkenbergs FF
Match Cards AVG
2.94 (16/16)
4.00 (8/8)
1.88 (8/8)
Over 0.5 Cards
94% (15/16)
100% (8/8)
88% (7/8)
Over 1.5 Cards
75% (12/16)
88% (7/8)
63% (5/8)
Over 2.5 Cards
50% (8/16)
75% (6/8)
25% (2/8)
Over 3.5 Cards
38% (6/16)
63% (5/8)
13% (1/8)
Over 4.5 Cards
19% (3/16)
38% (3/8)
0% (0/8)
Over 5.5 Cards
13% (2/16)
25% (2/8)
0% (0/8)
Over 6.5 Cards
6% (1/16)
13% (1/8)
0% (0/8)
Over 7.5 Cards
0% (0/16)
0% (0/8)
0% (0/8)
Total Cards
47
32
15
Highest in a Match
7
7
4
Lowest in a Match
0
1
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIK brageFalkenbergs FF
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Under 2.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 3.5
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62