Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Norrby IF
Streaki - Norrby IF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Norrby IF — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Norrby IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Norrby IF — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Norrby IF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Norrby IF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Norrby IF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Norrby IF — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Norrby IF — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Norrby IF — poniżej 11.5 rożnych (7/7, 100%)
- Norrby IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
- Norrby IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
- Norrby IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- Norrby IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- Norrby IF — powyżej 7.5 rożnych (5/7, 71%)
- Norrby IF — poniżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
- Norrby IF — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
Streaki - GIF Sundsvall
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- GIF Sundsvall — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- GIF Sundsvall — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- GIF Sundsvall — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- GIF Sundsvall — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- GIF Sundsvall — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- GIF Sundsvall — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/7, 100%)
- GIF Sundsvall — powyżej 8.5 rożnych (6/7, 86%)
- GIF Sundsvall — poniżej 11.5 rożnych (6/7, 86%)
- GIF Sundsvall — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- GIF Sundsvall — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- GIF Sundsvall — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
- GIF Sundsvall — poniżej 39.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- GIF Sundsvall — poniżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
- GIF Sundsvall — poniżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
Serie - Norrby IF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Norrby IF — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - GIF Sundsvall
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 GIF Sundsvall — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 GIF Sundsvall — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 GIF Sundsvall — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 GIF Sundsvall — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 GIF Sundsvall — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Norrby IF jest o 75% lepsza niż GIF Sundsvall pod względem odsetku wygranych meczów.
| Norrby IF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.70 | 3.00 |
Strzelone | 2.00 | 1.30 | 1.65 |
Stracone | 1.30 | 1.40 | 1.35 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| GIF Sundsvall | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.30 | 2.75 |
Strzelone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
Stracone | 2.30 | 1.60 | 1.95 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.06.2026Wvs IFK Norrkoping1-0
- 21.06.2026Dvs United Nordic0-0
- 14.06.2026Lvs Oddevold0-2
- 10.06.2026Lvs Varbergs BoIS FC0-2
- 30.05.2026Lvs Osters IF1-2
- 23.05.2026Wvs Ljungskile SK2-1
- 17.05.2026Dvs IFK Varnamo2-2
- 12.05.2026Dvs Landskrona BoIS1-1
- 09.05.2026Dvs Helsingborg3-3
- 02.05.2026Dvs Sandviken2-2
- 27.06.2026Lvs Ostersunds FK0-2
- 21.06.2026Lvs Helsingborg2-5
- 15.06.2026Lvs Osters IF0-4
- 10.06.2026Wvs Orebro SK1-0
- 30.05.2026Lvs Sandviken0-3
- 24.05.2026Lvs Varbergs BoIS FC0-1
- 18.05.2026Wvs Landskrona BoIS2-1
- 14.05.2026Lvs Ljungskile SK0-1
- 09.05.2026Lvs IFK Norrkoping1-3
- 02.05.2026Lvs Oddevold1-3
Progi bramkowe
| Norrby IF | GIF Sundsvall | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Norrby IF | GIF Sundsvall | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Norrby IF | GIF Sundsvall | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. GIF Sundsvall notuje o 22% wyższy wynik niż Norrby IF pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Norrby IF | GIF Sundsvall | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.36 (14/40) | 8.43 (7/20) | 10.29 (7/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (11/14) | 71% (5/7) | 86% (6/7) |
Over 7.5 Corners | 79% (11/14) | 71% (5/7) | 86% (6/7) |
Over 8.5 Corners | 71% (10/14) | 57% (4/7) | 86% (6/7) |
Over 9.5 Corners | 57% (8/14) | 43% (3/7) | 71% (5/7) |
Over 10.5 Corners | 36% (5/14) | 0% (0/7) | 71% (5/7) |
Over 11.5 Corners | 7% (1/14) | 0% (0/7) | 14% (1/7) |
Over 12.5 Corners | 7% (1/14) | 0% (0/7) | 14% (1/7) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Norrby IF | GIF Sundsvall | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.71 | 4.29 | 5.14 |
More Corners Than Opponent | 50% (7/14) | 43% (3/7) | 57% (4/7) |
Over 2.5 Corners Earned | 93% (13/14) | 86% (6/7) | 100% (7/7) |
Over 3.5 Corners Earned | 79% (11/14) | 71% (5/7) | 86% (6/7) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (7/14) | 29% (2/7) | 71% (5/7) |
Over 5.5 Corners Earned | 36% (5/14) | 29% (2/7) | 43% (3/7) |
Over 6.5 Corners Earned | 14% (2/14) | 14% (1/7) | 14% (1/7) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Corners Earned | 66 | 30 | 36 |
| Ogółem | Norrby IF | GIF Sundsvall | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.64 | 4.14 | 5.14 |
More Corners Than Opponent | 50% (7/14) | 43% (3/7) | 57% (4/7) |
Over 2.5 Corners Against | 86% (12/14) | 86% (6/7) | 86% (6/7) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (10/14) | 71% (5/7) | 71% (5/7) |
Over 4.5 Corners Against | 57% (8/14) | 43% (3/7) | 71% (5/7) |
Over 5.5 Corners Against | 36% (5/14) | 14% (1/7) | 57% (4/7) |
Over 6.5 Corners Against | 14% (2/14) | 0% (0/7) | 29% (2/7) |
Over 7.5 Corners Against | 7% (1/14) | 0% (0/7) | 14% (1/7) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Corners Against | 65 | 29 | 36 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Norrby IF | GIF Sundsvall | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (14/14) | 3.00 (7/7) | 3.00 (7/7) |
Over 0.5 Cards | 100% (14/14) | 100% (7/7) | 100% (7/7) |
Over 1.5 Cards | 93% (13/14) | 86% (6/7) | 100% (7/7) |
Over 2.5 Cards | 50% (7/14) | 57% (4/7) | 43% (3/7) |
Over 3.5 Cards | 36% (5/14) | 43% (3/7) | 29% (2/7) |
Over 4.5 Cards | 14% (2/14) | 14% (1/7) | 14% (1/7) |
Over 5.5 Cards | 7% (1/14) | 0% (0/7) | 14% (1/7) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/14) | 0% (0/7) | 0% (0/7) |
Total Cards | 42 | 21 | 21 |
Highest in a Match | 6 | 5 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Norrby IF | GIF Sundsvall | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

