Football Stats
Herb Ljungskile SK
Ljungskile SKŚr. pkt/mecz 1.55
Szwecja / Superettan26 lipca 2026 15:00
Herb Sandviken
SandvikenŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Ljungskile SK

1W — Ljungskile SK0D1W — Sandviken

Streaki - Ljungskile SK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ljungskile SK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ljungskile SK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ljungskile SK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ljungskile SK — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ljungskile SK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ljungskile SK — powyżej 1.5 spalonych (5/5, 100%)
  • Ljungskile SK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (9/9, 100%)
  • Ljungskile SK — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Ljungskile SK — powyżej 6.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Ljungskile SK — poniżej 3.5 spalonych (4/5, 80%)
  • Ljungskile SK — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
  • Ljungskile SK — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ljungskile SK — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sandviken

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sandviken — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sandviken — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sandviken — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sandviken — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sandviken — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Sandviken — poniżej 3.5 kartek (8/8, 100%)
  • Sandviken — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/8, 88%)
  • Sandviken — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/8, 87%)
  • Sandviken — poniżej 11.5 rożnych (7/8, 87%)
  • Sandviken — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
  • Sandviken — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Sandviken — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Sandviken — powyżej 8.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Sandviken — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Sandviken — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Ljungskile SK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ljungskile SK — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Sandviken

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sandviken — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandviken — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandviken — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandviken — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandviken — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandviken — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandviken — poniżej 3.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandviken — poniżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Sandviken — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb Ljungskile SKLjungskile SK21Herb SandvikenSandviken
09.05Herb SandvikenSandviken10Herb Ljungskile SKLjungskile SK

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ljungskile SK jest o 29% lepsza niż Sandviken pod względem odsetku wygranych meczów.

Ljungskile SKDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.10
2.80
2.95
Strzelone
2.00
1.50
1.75
Stracone
1.10
1.30
1.20
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
SandvikenDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.50
2.20
2.85
Strzelone
2.20
1.00
1.60
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%

Ostatnie 10 meczów

Ljungskile SK jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Ljungskile SK u siebie
1.00 gola/mecz
Sandviken na wyjeździe

Progi bramkowe

Ljungskile SKSandviken
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ljungskile SK notuje o 9% wyższy wynik niż Sandviken pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemLjungskile SKSandviken
Match Corners AVG
9.82 (17/40)
10.22 (9/20)
9.38 (8/20)
Over 6.5 Corners
94% (16/17)
89% (8/9)
100% (8/8)
Over 7.5 Corners
82% (14/17)
67% (6/9)
100% (8/8)
Over 8.5 Corners
71% (12/17)
67% (6/9)
75% (6/8)
Over 9.5 Corners
41% (7/17)
56% (5/9)
25% (2/8)
Over 10.5 Corners
29% (5/17)
33% (3/9)
25% (2/8)
Over 11.5 Corners
18% (3/17)
22% (2/9)
13% (1/8)
Over 12.5 Corners
12% (2/17)
22% (2/9)
0% (0/8)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
22% (2/9)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
12% (2/17)
22% (2/9)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLjungskile SKSandviken
Corners Earned Match
4.76
5.11
4.38
More Corners Than Opponent
35% (6/17)
33% (3/9)
38% (3/8)
Over 2.5 Corners Earned
82% (14/17)
89% (8/9)
75% (6/8)
Over 3.5 Corners Earned
65% (11/17)
78% (7/9)
50% (4/8)
Over 4.5 Corners Earned
65% (11/17)
78% (7/9)
50% (4/8)
Over 5.5 Corners Earned
41% (7/17)
44% (4/9)
38% (3/8)
Over 6.5 Corners Earned
24% (4/17)
33% (3/9)
13% (1/8)
Over 7.5 Corners Earned
6% (1/17)
0% (0/9)
13% (1/8)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Corners Earned
81
46
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ljungskile SK notuje o 52% wyższy wynik niż Sandviken pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLjungskile SKSandviken
Match Cards AVG
3.22 (18/18)
3.80 (10/10)
2.50 (8/8)
Over 0.5 Cards
100% (18/18)
100% (10/10)
100% (8/8)
Over 1.5 Cards
89% (16/18)
90% (9/10)
88% (7/8)
Over 2.5 Cards
56% (10/18)
60% (6/10)
50% (4/8)
Over 3.5 Cards
33% (6/18)
50% (5/10)
13% (1/8)
Over 4.5 Cards
22% (4/18)
40% (4/10)
0% (0/8)
Over 5.5 Cards
17% (3/18)
30% (3/10)
0% (0/8)
Over 6.5 Cards
6% (1/18)
10% (1/10)
0% (0/8)
Over 7.5 Cards
0% (0/18)
0% (0/10)
0% (0/8)
Total Cards
58
38
20
Highest in a Match
7
7
4
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLjungskile SKSandviken
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Under 2.5
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Under 3.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62