Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Oddevold
Streaki - Oddevold
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Oddevold — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Oddevold — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Oddevold — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Oddevold — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Oddevold — ma więcej rożnych niż przeciwnik (7/8, 88%)
- Oddevold — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
- Oddevold — powyżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
- Oddevold — poniżej 4.5 spalonych (4/5, 80%)
- Oddevold — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- Oddevold — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- Oddevold — poniżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
- Oddevold — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
- Oddevold — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Oddevold — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
- Oddevold — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
- Oddevold — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Norrby IF
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Norrby IF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Norrby IF — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Norrby IF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Norrby IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Norrby IF — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Norrby IF — powyżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
- Norrby IF — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- Norrby IF — poniżej 11.5 rożnych (9/9, 100%)
- Norrby IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
- Norrby IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/9, 89%)
- Norrby IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- Norrby IF — poniżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
Serie - Oddevold
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Oddevold — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Oddevold — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Oddevold — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Oddevold — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Oddevold — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Oddevold — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Serie - Norrby IF
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Norrby IF — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Norrby IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Norrby IF jest o 20% lepsza niż Oddevold pod względem odsetku wygranych meczów.
| Oddevold | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.90 | 3.40 |
Strzelone | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
Stracone | 1.60 | 1.90 | 1.75 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
| Norrby IF | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 2.70 | 3.05 |
Strzelone | 1.90 | 1.30 | 1.60 |
Stracone | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
BTTS % | 70% | 80% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.07.2026Dvs Orebro SK0-0
- 18.07.2026Lvs Varbergs BoIS FC2-4
- 27.06.2026Dvs United Nordic3-3
- 22.06.2026Dvs Ljungskile SK0-0
- 14.06.2026Wvs Norrby IF2-0
- 09.06.2026Lvs IFK Norrkoping1-2
- 30.05.2026Lvs Falkenbergs FF1-2
- 23.05.2026Wvs Ostersunds FK1-0
- 18.05.2026Wvs Orebro SK4-1
- 13.05.2026Dvs Helsingborg2-2
- 26.07.2026Dvs Ostersunds FK2-2
- 20.07.2026Wvs GIF Sundsvall3-1
- 28.06.2026Wvs IFK Norrkoping1-0
- 21.06.2026Dvs United Nordic0-0
- 14.06.2026Lvs Oddevold0-2
- 10.06.2026Lvs Varbergs BoIS FC0-2
- 30.05.2026Lvs Osters IF1-2
- 23.05.2026Wvs Ljungskile SK2-1
- 17.05.2026Dvs IFK Varnamo2-2
- 12.05.2026Dvs Landskrona BoIS1-1
Progi bramkowe
| Oddevold | Norrby IF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Oddevold | Norrby IF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Oddevold | Norrby IF | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 25% (5/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Oddevold notuje o 38% wyższy wynik niż Norrby IF pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Oddevold | Norrby IF | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.65 (17/40) | 10.13 (8/20) | 7.33 (9/20) |
Over 6.5 Corners | 71% (12/17) | 88% (7/8) | 56% (5/9) |
Over 7.5 Corners | 65% (11/17) | 75% (6/8) | 56% (5/9) |
Over 8.5 Corners | 53% (9/17) | 63% (5/8) | 44% (4/9) |
Over 9.5 Corners | 41% (7/17) | 50% (4/8) | 33% (3/9) |
Over 10.5 Corners | 24% (4/17) | 50% (4/8) | 0% (0/9) |
Over 11.5 Corners | 12% (2/17) | 25% (2/8) | 0% (0/9) |
Over 12.5 Corners | 12% (2/17) | 25% (2/8) | 0% (0/9) |
Over 13.5 Corners | 12% (2/17) | 25% (2/8) | 0% (0/9) |
Over 14.5 Corners | 6% (1/17) | 13% (1/8) | 0% (0/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Oddevold | Norrby IF | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.94 | 6.25 | 3.78 |
More Corners Than Opponent | 65% (11/17) | 88% (7/8) | 44% (4/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 88% (15/17) | 100% (8/8) | 78% (7/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 71% (12/17) | 88% (7/8) | 56% (5/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 47% (8/17) | 75% (6/8) | 22% (2/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 41% (7/17) | 63% (5/8) | 22% (2/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 29% (5/17) | 50% (4/8) | 11% (1/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 18% (3/17) | 38% (3/8) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 6% (1/17) | 13% (1/8) | 0% (0/9) |
Corners Earned | 84 | 50 | 34 |
| Ogółem | Oddevold | Norrby IF | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.71 | 3.88 | 3.56 |
More Corners Than Opponent | 65% (11/17) | 88% (7/8) | 44% (4/9) |
Over 2.5 Corners Against | 65% (11/17) | 63% (5/8) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Against | 47% (8/17) | 38% (3/8) | 56% (5/9) |
Over 4.5 Corners Against | 35% (6/17) | 38% (3/8) | 33% (3/9) |
Over 5.5 Corners Against | 24% (4/17) | 38% (3/8) | 11% (1/9) |
Over 6.5 Corners Against | 12% (2/17) | 25% (2/8) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Corners Against | 6% (1/17) | 13% (1/8) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Corners Against | 63 | 31 | 32 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Oddevold | Norrby IF | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.39 (18/18) | 2.44 (9/9) | 2.33 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 83% (15/18) | 89% (8/9) | 78% (7/9) |
Over 1.5 Cards | 72% (13/18) | 78% (7/9) | 67% (6/9) |
Over 2.5 Cards | 44% (8/18) | 44% (4/9) | 44% (4/9) |
Over 3.5 Cards | 28% (5/18) | 22% (2/9) | 33% (3/9) |
Over 4.5 Cards | 11% (2/18) | 11% (1/9) | 11% (1/9) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/18) | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/18) | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/18) | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Total Cards | 43 | 22 | 21 |
Highest in a Match | 5 | 5 | 5 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Oddevold | Norrby IF | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |

