Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Orebro SK
Streaki - Orebro SK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Orebro SK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Orebro SK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Orebro SK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Orebro SK — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Orebro SK — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Orebro SK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Orebro SK — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/8, 100%)
- Orebro SK — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
- Orebro SK — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
- Orebro SK — powyżej 6.5 rożnych (8/8, 100%)
- Orebro SK — poniżej 4.5 kartek (8/8, 100%)
- Orebro SK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/8, 100%)
- Orebro SK — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/8, 87%)
- Orebro SK — poniżej 11.5 rożnych (7/8, 87%)
- Orebro SK — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
Streaki - IFK Varnamo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IFK Varnamo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- IFK Varnamo — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
- IFK Varnamo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- IFK Varnamo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- IFK Varnamo — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- IFK Varnamo — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- IFK Varnamo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- IFK Varnamo — poniżej 11.5 rożnych (9/9, 100%)
- IFK Varnamo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
- IFK Varnamo — powyżej 6.5 rożnych (8/9, 89%)
- IFK Varnamo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/9, 89%)
- IFK Varnamo — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- IFK Varnamo — poniżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
- IFK Varnamo — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
Serie - Orebro SK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Orebro SK — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Orebro SK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - IFK Varnamo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IFK Varnamo — nie wygrywa 1. połowę w 14 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Varnamo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Varnamo — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Varnamo — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Varnamo — poniżej 6.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Varnamo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Orebro SK jest o 33% lepsza niż IFK Varnamo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Orebro SK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.00 | 2.85 |
Strzelone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
Stracone | 1.60 | 1.80 | 1.70 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| IFK Varnamo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 4.30 | 3.55 |
Strzelone | 1.00 | 1.00 | 1.00 |
Stracone | 1.80 | 3.30 | 2.55 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 60% | 30% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.07.2026Dvs Oddevold0-0
- 19.07.2026Lvs United Nordic0-2
- 11.07.2026Wvs Ostersunds FK4-2
- 27.06.2026Lvs Ljungskile SK2-3
- 22.06.2026Dvs Sandviken1-1
- 14.06.2026Dvs Falkenbergs FF1-1
- 10.06.2026Lvs GIF Sundsvall0-1
- 31.05.2026Lvs Ostersunds FK2-3
- 26.05.2026Lvs Helsingborg1-2
- 18.05.2026Lvs Oddevold1-4
- 25.07.2026Dvs IK brage0-0
- 19.07.2026Lvs Ljungskile SK2-3
- 28.06.2026Lvs Landskrona BoIS0-1
- 21.06.2026Lvs IK brage1-5
- 16.06.2026Lvs Helsingborg0-1
- 09.06.2026Lvs Osters IF0-3
- 31.05.2026Lvs United Nordic0-2
- 23.05.2026Lvs Falkenbergs FF1-3
- 17.05.2026Dvs Norrby IF2-2
- 12.05.2026Lvs Orebro SK0-1
Progi bramkowe
| Orebro SK | IFK Varnamo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Orebro SK | IFK Varnamo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Orebro SK | IFK Varnamo | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Orebro SK notuje o 16% wyższy wynik niż IFK Varnamo pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Orebro SK | IFK Varnamo | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.82 (17/40) | 9.50 (8/20) | 8.22 (9/20) |
Over 6.5 Corners | 94% (16/17) | 100% (8/8) | 89% (8/9) |
Over 7.5 Corners | 65% (11/17) | 63% (5/8) | 67% (6/9) |
Over 8.5 Corners | 47% (8/17) | 50% (4/8) | 44% (4/9) |
Over 9.5 Corners | 35% (6/17) | 50% (4/8) | 22% (2/9) |
Over 10.5 Corners | 29% (5/17) | 50% (4/8) | 11% (1/9) |
Over 11.5 Corners | 6% (1/17) | 13% (1/8) | 0% (0/9) |
Over 12.5 Corners | 6% (1/17) | 13% (1/8) | 0% (0/9) |
Over 13.5 Corners | 6% (1/17) | 13% (1/8) | 0% (0/9) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Orebro SK | IFK Varnamo | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.76 | 3.25 | 4.22 |
More Corners Than Opponent | 47% (8/17) | 50% (4/8) | 44% (4/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 65% (11/17) | 50% (4/8) | 78% (7/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (9/17) | 50% (4/8) | 56% (5/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (6/17) | 38% (3/8) | 33% (3/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 24% (4/17) | 25% (2/8) | 22% (2/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 6% (1/17) | 0% (0/8) | 11% (1/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 6% (1/17) | 0% (0/8) | 11% (1/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 6% (1/17) | 0% (0/8) | 11% (1/9) |
Corners Earned | 64 | 26 | 38 |
| Ogółem | Orebro SK | IFK Varnamo | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.06 | 6.25 | 4.00 |
More Corners Than Opponent | 47% (8/17) | 50% (4/8) | 44% (4/9) |
Over 2.5 Corners Against | 82% (14/17) | 100% (8/8) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Against | 71% (12/17) | 75% (6/8) | 67% (6/9) |
Over 4.5 Corners Against | 59% (10/17) | 75% (6/8) | 44% (4/9) |
Over 5.5 Corners Against | 29% (5/17) | 50% (4/8) | 11% (1/9) |
Over 6.5 Corners Against | 24% (4/17) | 38% (3/8) | 11% (1/9) |
Over 7.5 Corners Against | 12% (2/17) | 25% (2/8) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Against | 12% (2/17) | 25% (2/8) | 0% (0/9) |
Corners Against | 86 | 50 | 36 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Orebro SK | IFK Varnamo | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.94 (17/17) | 3.00 (8/8) | 2.89 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 100% (17/17) | 100% (8/8) | 100% (9/9) |
Over 1.5 Cards | 94% (16/17) | 100% (8/8) | 89% (8/9) |
Over 2.5 Cards | 47% (8/17) | 50% (4/8) | 44% (4/9) |
Over 3.5 Cards | 29% (5/17) | 38% (3/8) | 22% (2/9) |
Over 4.5 Cards | 18% (3/17) | 13% (1/8) | 22% (2/9) |
Over 5.5 Cards | 6% (1/17) | 0% (0/8) | 11% (1/9) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/17) | 0% (0/8) | 0% (0/9) |
Total Cards | 50 | 24 | 26 |
Highest in a Match | 6 | 5 | 6 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Orebro SK | IFK Varnamo | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Under 4.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |

