Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy IFK Norrkoping
Streaki - IFK Norrkoping
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IFK Norrkoping — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- IFK Norrkoping — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- IFK Norrkoping — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- IFK Norrkoping — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- IFK Norrkoping — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- IFK Norrkoping — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- IFK Norrkoping — poniżej 5.5 kartek (8/9, 89%)
- IFK Norrkoping — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
- IFK Norrkoping — poniżej 3.5 spalonych (4/5, 80%)
- IFK Norrkoping — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- IFK Norrkoping — powyżej 7.5 rożnych (7/9, 78%)
- IFK Norrkoping — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
- IFK Norrkoping — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
Streaki - IK brage
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- IK brage — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- IK brage — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- IK brage — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- IK brage — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- IK brage — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- IK brage — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- IK brage — poniżej 4.5 spalonych (3/3, 100%)
- IK brage — poniżej 6.5 kartek (8/9, 89%)
- IK brage — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
- IK brage — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- IK brage — powyżej 2.5 kartek (7/9, 78%)
- IK brage — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
- IK brage — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
- IK brage — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/8, 75%)
- IK brage — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - IFK Norrkoping
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IFK Norrkoping — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IFK Norrkoping — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - IK brage
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 IK brage — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 IK brage — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IK brage — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IK brage — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IK brage — poniżej 4.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IK brage — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IK brage — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 IK brage — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. IFK Norrkoping jest o 57% lepsza niż IK brage pod względem odsetku wygranych meczów.
| IFK Norrkoping | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Strzelone | 1.80 | 1.20 | 1.50 |
Stracone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 50% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| IK brage | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 4.40 | 2.60 | 3.50 |
Strzelone | 2.40 | 1.20 | 1.80 |
Stracone | 2.00 | 1.40 | 1.70 |
BTTS % | 90% | 40% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Wvs Helsingborg2-0
- 28.07.2026Wvs Landskrona BoIS1-0
- 19.07.2026Wvs Sandviken3-0
- 28.06.2026Lvs Norrby IF0-1
- 21.06.2026Wvs Ostersunds FK2-0
- 15.06.2026Wvs Varbergs BoIS FC2-0
- 09.06.2026Wvs Oddevold2-1
- 31.05.2026Wvs Helsingborg2-0
- 25.05.2026Wvs Osters IF2-0
- 16.05.2026Dvs IK brage0-0
- 01.08.2026Wvs Landskrona BoIS2-1
- 25.07.2026Dvs IFK Varnamo0-0
- 18.07.2026Lvs Osters IF2-3
- 26.06.2026Lvs Falkenbergs FF2-4
- 21.06.2026Wvs IFK Varnamo5-1
- 14.06.2026Lvs Sandviken2-3
- 09.06.2026Dvs Ljungskile SK2-2
- 30.05.2026Dvs Landskrona BoIS2-2
- 23.05.2026Lvs United Nordic0-1
- 16.05.2026Dvs IFK Norrkoping0-0
Progi bramkowe
| IFK Norrkoping | IK brage | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| IFK Norrkoping | IK brage | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| IFK Norrkoping | IK brage | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. IFK Norrkoping notuje o 8% wyższy wynik niż IK brage pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | IFK Norrkoping | IK brage | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.12 (17/40) | 9.44 (9/20) | 8.75 (8/20) |
Over 6.5 Corners | 59% (10/17) | 78% (7/9) | 38% (3/8) |
Over 7.5 Corners | 59% (10/17) | 78% (7/9) | 38% (3/8) |
Over 8.5 Corners | 41% (7/17) | 44% (4/9) | 38% (3/8) |
Over 9.5 Corners | 41% (7/17) | 44% (4/9) | 38% (3/8) |
Over 10.5 Corners | 29% (5/17) | 22% (2/9) | 38% (3/8) |
Over 11.5 Corners | 24% (4/17) | 22% (2/9) | 25% (2/8) |
Over 12.5 Corners | 24% (4/17) | 22% (2/9) | 25% (2/8) |
Over 13.5 Corners | 24% (4/17) | 22% (2/9) | 25% (2/8) |
Over 14.5 Corners | 18% (3/17) | 11% (1/9) | 25% (2/8) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | IFK Norrkoping | IK brage | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.18 | 4.22 | 4.13 |
More Corners Than Opponent | 24% (4/17) | 11% (1/9) | 38% (3/8) |
Over 2.5 Corners Earned | 65% (11/17) | 78% (7/9) | 50% (4/8) |
Over 3.5 Corners Earned | 59% (10/17) | 78% (7/9) | 38% (3/8) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (6/17) | 33% (3/9) | 38% (3/8) |
Over 5.5 Corners Earned | 24% (4/17) | 22% (2/9) | 25% (2/8) |
Over 6.5 Corners Earned | 24% (4/17) | 22% (2/9) | 25% (2/8) |
Over 7.5 Corners Earned | 6% (1/17) | 0% (0/9) | 13% (1/8) |
Over 8.5 Corners Earned | 6% (1/17) | 0% (0/9) | 13% (1/8) |
Corners Earned | 71 | 38 | 33 |
| Ogółem | IFK Norrkoping | IK brage | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.94 | 5.22 | 4.63 |
More Corners Than Opponent | 24% (4/17) | 11% (1/9) | 38% (3/8) |
Over 2.5 Corners Against | 94% (16/17) | 100% (9/9) | 88% (7/8) |
Over 3.5 Corners Against | 76% (13/17) | 89% (8/9) | 63% (5/8) |
Over 4.5 Corners Against | 29% (5/17) | 33% (3/9) | 25% (2/8) |
Over 5.5 Corners Against | 18% (3/17) | 22% (2/9) | 13% (1/8) |
Over 6.5 Corners Against | 18% (3/17) | 22% (2/9) | 13% (1/8) |
Over 7.5 Corners Against | 12% (2/17) | 11% (1/9) | 13% (1/8) |
Over 8.5 Corners Against | 12% (2/17) | 11% (1/9) | 13% (1/8) |
Corners Against | 84 | 47 | 37 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. IK brage notuje o 23% wyższy wynik niż IFK Norrkoping pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | IFK Norrkoping | IK brage | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.83 (18/18) | 3.44 (9/9) | 4.22 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 100% (18/18) | 100% (9/9) | 100% (9/9) |
Over 1.5 Cards | 83% (15/18) | 78% (7/9) | 89% (8/9) |
Over 2.5 Cards | 67% (12/18) | 56% (5/9) | 78% (7/9) |
Over 3.5 Cards | 61% (11/18) | 56% (5/9) | 67% (6/9) |
Over 4.5 Cards | 39% (7/18) | 33% (3/9) | 44% (4/9) |
Over 5.5 Cards | 22% (4/18) | 11% (1/9) | 33% (3/9) |
Over 6.5 Cards | 11% (2/18) | 11% (1/9) | 11% (1/9) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/18) | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Total Cards | 69 | 31 | 38 |
Highest in a Match | 7 | 7 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | IFK Norrkoping | IK brage | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 60% (12/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 80% (32/40) | 95% (19/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |

