Football Stats
Herb Osters IF
Osters IFŚr. pkt/mecz 1.40
Szwecja / Superettan8 sierpnia 2026 15:00
Herb Landskrona BoIS
Landskrona BoISŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Osters IF

4W — Osters IF5D1W — Landskrona BoIS

Streaki - Osters IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Osters IF — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Osters IF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Osters IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Osters IF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Osters IF — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Osters IF — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Osters IF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Osters IF — poniżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Osters IF — powyżej 8.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Osters IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Osters IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Osters IF — poniżej 4.5 kartek (7/9, 78%)
  • Osters IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • Osters IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
  • Osters IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - Landskrona BoIS

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Landskrona BoIS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Landskrona BoIS — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 1.5 spalonych (4/4, 100%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 6.5 rożnych (6/7, 86%)
  • Landskrona BoIS — poniżej 4.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 29.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Landskrona BoIS — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 2.5 kartek (5/7, 71%)
  • Landskrona BoIS — poniżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
  • Landskrona BoIS — powyżej 2.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • Landskrona BoIS — poniżej 4.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • Landskrona BoIS — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (5/7, 71%)
  • Landskrona BoIS — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Osters IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Osters IF — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Landskrona BoIS

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Landskrona BoIS — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Landskrona BoIS — poniżej 6.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
08.08Herb Osters IFOsters IF01Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
04.05Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS22Herb Osters IFOsters IF
13.09Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS00Herb Osters IFOsters IF
22.05Herb Osters IFOsters IF21Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
23.09Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS22Herb Osters IFOsters IF
26.05Herb Osters IFOsters IF21Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
08.10Herb Osters IFOsters IF00Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS
04.04Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS13Herb Osters IFOsters IF
02.11Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS14Herb Osters IFOsters IF
18.04Herb Osters IFOsters IF11Herb Landskrona BoISLandskrona BoIS

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Osters IF jest o 14% lepsza niż Landskrona BoIS pod względem odsetku wygranych meczów.

Osters IFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
3.70
3.40
Strzelone
1.80
1.30
1.55
Stracone
1.30
2.40
1.85
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Landskrona BoISDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
2.90
2.75
Strzelone
1.30
1.40
1.35
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Osters IF jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Osters IF u siebie
1.40 gola/mecz
Landskrona BoIS na wyjeździe

Progi bramkowe

Osters IFLandskrona BoIS
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Osters IF notuje o 16% wyższy wynik niż Landskrona BoIS pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemOsters IFLandskrona BoIS
Match Corners AVG
11.06 (16/40)
11.78 (9/20)
10.14 (7/20)
Over 6.5 Corners
94% (15/16)
100% (9/9)
86% (6/7)
Over 7.5 Corners
75% (12/16)
89% (8/9)
57% (4/7)
Over 8.5 Corners
75% (12/16)
89% (8/9)
57% (4/7)
Over 9.5 Corners
69% (11/16)
89% (8/9)
43% (3/7)
Over 10.5 Corners
56% (9/16)
67% (6/9)
43% (3/7)
Over 11.5 Corners
38% (6/16)
44% (4/9)
29% (2/7)
Over 12.5 Corners
38% (6/16)
44% (4/9)
29% (2/7)
Over 13.5 Corners
31% (5/16)
33% (3/9)
29% (2/7)
Over 14.5 Corners
13% (2/16)
11% (1/9)
14% (1/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOsters IFLandskrona BoIS
Corners Earned Match
5.31
5.22
5.43
More Corners Than Opponent
38% (6/16)
22% (2/9)
57% (4/7)
Over 2.5 Corners Earned
75% (12/16)
89% (8/9)
57% (4/7)
Over 3.5 Corners Earned
69% (11/16)
78% (7/9)
57% (4/7)
Over 4.5 Corners Earned
56% (9/16)
67% (6/9)
43% (3/7)
Over 5.5 Corners Earned
44% (7/16)
44% (4/9)
43% (3/7)
Over 6.5 Corners Earned
31% (5/16)
22% (2/9)
43% (3/7)
Over 7.5 Corners Earned
25% (4/16)
11% (1/9)
43% (3/7)
Over 8.5 Corners Earned
19% (3/16)
11% (1/9)
29% (2/7)
Corners Earned
85
47
38

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Landskrona BoIS notuje o 29% wyższy wynik niż Osters IF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOsters IFLandskrona BoIS
Match Cards AVG
3.25 (16/16)
2.89 (9/9)
3.71 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (16/16)
100% (9/9)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
88% (14/16)
78% (7/9)
100% (7/7)
Over 2.5 Cards
56% (9/16)
44% (4/9)
71% (5/7)
Over 3.5 Cards
38% (6/16)
33% (3/9)
43% (3/7)
Over 4.5 Cards
25% (4/16)
22% (2/9)
29% (2/7)
Over 5.5 Cards
19% (3/16)
11% (1/9)
29% (2/7)
Over 6.5 Cards
0% (0/16)
0% (0/9)
0% (0/7)
Over 7.5 Cards
0% (0/16)
0% (0/9)
0% (0/7)
Total Cards
52
26
26
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOsters IFLandskrona BoIS
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Under 2.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 3.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 4.5
80% (32/40)
70% (14/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62