Football Stats
Herb Ljungskile SK
Ljungskile SKŚr. pkt/mecz 1.30
Szwecja / Superettan15 sierpnia 2026 13:00
Herb Osters IF
Osters IFŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Ljungskile SK

2W — Ljungskile SK0D2W — Osters IF

Streaki - Ljungskile SK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ljungskile SK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ljungskile SK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ljungskile SK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ljungskile SK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ljungskile SK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ljungskile SK — powyżej 1.5 spalonych (5/5, 100%)
  • Ljungskile SK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (9/9, 100%)
  • Ljungskile SK — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Ljungskile SK — powyżej 6.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Ljungskile SK — poniżej 3.5 spalonych (4/5, 80%)
  • Ljungskile SK — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
  • Ljungskile SK — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ljungskile SK — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Osters IF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Osters IF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Osters IF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Osters IF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Osters IF — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Osters IF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Osters IF — poniżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Osters IF — powyżej 8.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Osters IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Osters IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Osters IF — poniżej 4.5 kartek (7/9, 78%)
  • Osters IF — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • Osters IF — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)

Serie - Ljungskile SK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ljungskile SK — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ljungskile SK — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Osters IF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Osters IF — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Osters IF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb Ljungskile SKLjungskile SK23Herb Osters IFOsters IF
17.05Herb Osters IFOsters IF14Herb Ljungskile SKLjungskile SK
28.11Herb Osters IFOsters IF01Herb Ljungskile SKLjungskile SK
23.08Herb Ljungskile SKLjungskile SK02Herb Osters IFOsters IF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Osters IF jest o 14% lepsza niż Ljungskile SK pod względem odsetku wygranych meczów.

Ljungskile SKDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.00
2.80
2.90
Strzelone
1.70
1.40
1.55
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Osters IFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
3.70
3.15
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
1.10
2.40
1.75
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
20%
30%
25%

Ostatnie 10 meczów

Ljungskile SK jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Ljungskile SK u siebie
1.30 gola/mecz
Osters IF na wyjeździe

Progi bramkowe

Ljungskile SKOsters IF
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Osters IF notuje o 15% wyższy wynik niż Ljungskile SK pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemLjungskile SKOsters IF
Match Corners AVG
11.00 (18/40)
10.22 (9/20)
11.78 (9/20)
Over 6.5 Corners
94% (17/18)
89% (8/9)
100% (9/9)
Over 7.5 Corners
78% (14/18)
67% (6/9)
89% (8/9)
Over 8.5 Corners
78% (14/18)
67% (6/9)
89% (8/9)
Over 9.5 Corners
72% (13/18)
56% (5/9)
89% (8/9)
Over 10.5 Corners
50% (9/18)
33% (3/9)
67% (6/9)
Over 11.5 Corners
33% (6/18)
22% (2/9)
44% (4/9)
Over 12.5 Corners
33% (6/18)
22% (2/9)
44% (4/9)
Over 13.5 Corners
28% (5/18)
22% (2/9)
33% (3/9)
Over 14.5 Corners
17% (3/18)
22% (2/9)
11% (1/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLjungskile SKOsters IF
Corners Earned Match
5.17
5.11
5.22
More Corners Than Opponent
28% (5/18)
33% (3/9)
22% (2/9)
Over 2.5 Corners Earned
89% (16/18)
89% (8/9)
89% (8/9)
Over 3.5 Corners Earned
78% (14/18)
78% (7/9)
78% (7/9)
Over 4.5 Corners Earned
72% (13/18)
78% (7/9)
67% (6/9)
Over 5.5 Corners Earned
44% (8/18)
44% (4/9)
44% (4/9)
Over 6.5 Corners Earned
28% (5/18)
33% (3/9)
22% (2/9)
Over 7.5 Corners Earned
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
Over 8.5 Corners Earned
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
Corners Earned
93
46
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ljungskile SK notuje o 32% wyższy wynik niż Osters IF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLjungskile SKOsters IF
Match Cards AVG
3.37 (19/19)
3.80 (10/10)
2.89 (9/9)
Over 0.5 Cards
100% (19/19)
100% (10/10)
100% (9/9)
Over 1.5 Cards
84% (16/19)
90% (9/10)
78% (7/9)
Over 2.5 Cards
53% (10/19)
60% (6/10)
44% (4/9)
Over 3.5 Cards
42% (8/19)
50% (5/10)
33% (3/9)
Over 4.5 Cards
32% (6/19)
40% (4/10)
22% (2/9)
Over 5.5 Cards
21% (4/19)
30% (3/10)
11% (1/9)
Over 6.5 Cards
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
Over 7.5 Cards
0% (0/19)
0% (0/10)
0% (0/9)
Total Cards
64
38
26
Highest in a Match
7
7
6
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLjungskile SKOsters IF
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 3.5
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Under 4.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62