Football Stats
Herb United Nordic
United NordicŚr. pkt/mecz 1.70
Szwecja / Superettan15 sierpnia 2026 15:00
Herb Varbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FCŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy United Nordic

Streaki - United Nordic

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • United Nordic — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • United Nordic — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • United Nordic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • United Nordic — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • United Nordic — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • United Nordic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • United Nordic — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • United Nordic — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • United Nordic — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • United Nordic — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
  • United Nordic — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)
  • United Nordic — powyżej 19.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • United Nordic — poniżej 39.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • United Nordic — powyżej 7.5 rożnych (5/7, 71%)
  • United Nordic — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • United Nordic — poniżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
  • United Nordic — poniżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)

Streaki - Varbergs BoIS FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Varbergs BoIS FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Varbergs BoIS FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Varbergs BoIS FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 4.5 spalonych (4/4, 100%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (10/11, 91%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 3.5 spalonych (3/4, 75%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Varbergs BoIS FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - United Nordic

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 United Nordic — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — poniżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — poniżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 United Nordic — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Varbergs BoIS FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Varbergs BoIS FC — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Varbergs BoIS FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
15.08Herb United NordicUnited Nordic00Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
18.04Herb Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC41Herb United NordicUnited Nordic

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Varbergs BoIS FC jest o 11% lepsza niż United Nordic pod względem odsetku wygranych meczów.

United NordicDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.80
2.70
3.25
Strzelone
2.20
1.40
1.80
Stracone
1.60
1.30
1.45
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
0%
20%
10%
Varbergs BoIS FCDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
3.90
3.35
Strzelone
1.70
2.00
1.85
Stracone
1.10
1.90
1.50
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

United Nordic jest o +10% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.20 gola/mecz
United Nordic u siebie
2.00 gola/mecz
Varbergs BoIS FC na wyjeździe

Progi bramkowe

United NordicVarbergs BoIS FC
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 3.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. United Nordic notuje o 17% wyższy wynik niż Varbergs BoIS FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemUnited NordicVarbergs BoIS FC
Match Corners AVG
8.33 (18/40)
9.14 (7/20)
7.82 (11/20)
Over 6.5 Corners
72% (13/18)
86% (6/7)
64% (7/11)
Over 7.5 Corners
56% (10/18)
71% (5/7)
45% (5/11)
Over 8.5 Corners
44% (8/18)
57% (4/7)
36% (4/11)
Over 9.5 Corners
44% (8/18)
57% (4/7)
36% (4/11)
Over 10.5 Corners
28% (5/18)
43% (3/7)
18% (2/11)
Over 11.5 Corners
17% (3/18)
29% (2/7)
9% (1/11)
Over 12.5 Corners
11% (2/18)
14% (1/7)
9% (1/11)
Over 13.5 Corners
0% (0/18)
0% (0/7)
0% (0/11)
Over 14.5 Corners
0% (0/18)
0% (0/7)
0% (0/11)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUnited NordicVarbergs BoIS FC
Corners Earned Match
4.06
4.29
3.91
More Corners Than Opponent
33% (6/18)
43% (3/7)
27% (3/11)
Over 2.5 Corners Earned
72% (13/18)
71% (5/7)
73% (8/11)
Over 3.5 Corners Earned
56% (10/18)
57% (4/7)
55% (6/11)
Over 4.5 Corners Earned
39% (7/18)
43% (3/7)
36% (4/11)
Over 5.5 Corners Earned
28% (5/18)
29% (2/7)
27% (3/11)
Over 6.5 Corners Earned
11% (2/18)
14% (1/7)
9% (1/11)
Over 7.5 Corners Earned
6% (1/18)
14% (1/7)
0% (0/11)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/18)
0% (0/7)
0% (0/11)
Corners Earned
73
30
43

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Varbergs BoIS FC notuje o 44% wyższy wynik niż United Nordic pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemUnited NordicVarbergs BoIS FC
Match Cards AVG
3.44 (18/18)
2.71 (7/7)
3.91 (11/11)
Over 0.5 Cards
100% (18/18)
100% (7/7)
100% (11/11)
Over 1.5 Cards
83% (15/18)
71% (5/7)
91% (10/11)
Over 2.5 Cards
61% (11/18)
43% (3/7)
73% (8/11)
Over 3.5 Cards
50% (9/18)
29% (2/7)
64% (7/11)
Over 4.5 Cards
28% (5/18)
14% (1/7)
36% (4/11)
Over 5.5 Cards
22% (4/18)
14% (1/7)
27% (3/11)
Over 6.5 Cards
0% (0/18)
0% (0/7)
0% (0/11)
Over 7.5 Cards
0% (0/18)
0% (0/7)
0% (0/11)
Total Cards
62
19
43
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUnited NordicVarbergs BoIS FC
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 2.5
38% (15/40)
50% (10/20)
25% (5/20)
Under 3.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 4.5
70% (28/40)
65% (13/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62