Football Stats
Herb Oddevold
OddevoldŚr. pkt/mecz 1.30
Szwecja / Superettan5 września 2026 15:00
Herb Falkenbergs FF
Falkenbergs FFŚr. pkt/mecz 1.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Oddevold

1W — Oddevold3D3W — Falkenbergs FF

Streaki - Oddevold

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Oddevold — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Oddevold — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Oddevold — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Oddevold — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Oddevold — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Oddevold — ma więcej rożnych niż przeciwnik (7/8, 88%)
  • Oddevold — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Oddevold — powyżej 2.5 spalonych (4/5, 80%)
  • Oddevold — poniżej 4.5 spalonych (4/5, 80%)
  • Oddevold — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Oddevold — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Oddevold — poniżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
  • Oddevold — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • Oddevold — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Oddevold — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Oddevold — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)

Streaki - Falkenbergs FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkenbergs FF — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Falkenbergs FF — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkenbergs FF — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (9/9, 100%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 6.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 11.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek (7/9, 78%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/9, 78%)

Serie - Oddevold

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Oddevold — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — poniżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — poniżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Oddevold — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Serie - Falkenbergs FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.05Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF21Herb OddevoldOddevold
24.09Herb OddevoldOddevold22Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
19.04Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF22Herb OddevoldOddevold
30.09Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF20Herb OddevoldOddevold
07.04Herb OddevoldOddevold11Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
14.08Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF20Herb OddevoldOddevold
10.04Herb OddevoldOddevold20Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Falkenbergs FF jest o 83% lepsza niż Oddevold pod względem odsetku wygranych meczów.

OddevoldDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
3.00
2.90
Strzelone
1.50
1.50
1.50
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
70%
70%
70%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Falkenbergs FFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
4.10
3.45
Strzelone
1.70
2.30
2.00
Stracone
1.10
1.80
1.45
BTTS %
60%
100%
80%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
0%
5%

Ostatnie 10 meczów

Falkenbergs FF jest o +53% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Oddevold u siebie
2.30 gola/mecz
Falkenbergs FF na wyjeździe

Progi bramkowe

OddevoldFalkenbergs FF
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 3.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Oddevold notuje o 13% wyższy wynik niż Falkenbergs FF pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemOddevoldFalkenbergs FF
Match Corners AVG
9.56 (16/40)
10.13 (8/20)
9.00 (8/20)
Over 6.5 Corners
88% (14/16)
88% (7/8)
88% (7/8)
Over 7.5 Corners
63% (10/16)
75% (6/8)
50% (4/8)
Over 8.5 Corners
56% (9/16)
63% (5/8)
50% (4/8)
Over 9.5 Corners
44% (7/16)
50% (4/8)
38% (3/8)
Over 10.5 Corners
44% (7/16)
50% (4/8)
38% (3/8)
Over 11.5 Corners
19% (3/16)
25% (2/8)
13% (1/8)
Over 12.5 Corners
19% (3/16)
25% (2/8)
13% (1/8)
Over 13.5 Corners
19% (3/16)
25% (2/8)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
6% (1/16)
13% (1/8)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOddevoldFalkenbergs FF
Corners Earned Match
5.71
6.25
5.22
More Corners Than Opponent
76% (13/17)
88% (7/8)
67% (6/9)
Over 2.5 Corners Earned
100% (17/17)
100% (8/8)
100% (9/9)
Over 3.5 Corners Earned
88% (15/17)
88% (7/8)
89% (8/9)
Over 4.5 Corners Earned
71% (12/17)
75% (6/8)
67% (6/9)
Over 5.5 Corners Earned
47% (8/17)
63% (5/8)
33% (3/9)
Over 6.5 Corners Earned
41% (7/17)
50% (4/8)
33% (3/9)
Over 7.5 Corners Earned
18% (3/17)
38% (3/8)
0% (0/9)
Over 8.5 Corners Earned
6% (1/17)
13% (1/8)
0% (0/9)
Corners Earned
97
50
47

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Oddevold notuje o 38% wyższy wynik niż Falkenbergs FF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOddevoldFalkenbergs FF
Match Cards AVG
2.11 (18/18)
2.44 (9/9)
1.78 (9/9)
Over 0.5 Cards
89% (16/18)
89% (8/9)
89% (8/9)
Over 1.5 Cards
67% (12/18)
78% (7/9)
56% (5/9)
Over 2.5 Cards
33% (6/18)
44% (4/9)
22% (2/9)
Over 3.5 Cards
17% (3/18)
22% (2/9)
11% (1/9)
Over 4.5 Cards
6% (1/18)
11% (1/9)
0% (0/9)
Over 5.5 Cards
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)
Over 6.5 Cards
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)
Over 7.5 Cards
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)
Total Cards
38
22
16
Highest in a Match
5
5
4
Lowest in a Match
0
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOddevoldFalkenbergs FF
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 2.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 3.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62