Football Stats
Herb GIF Sundsvall
GIF SundsvallŚr. pkt/mecz 0.50
Szwecja / Superettan10 września 2026 19:00
Herb Orebro SK
Orebro SKŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy GIF Sundsvall

3W — GIF Sundsvall4D3W — Orebro SK

Streaki - GIF Sundsvall

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • GIF Sundsvall — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • GIF Sundsvall — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • GIF Sundsvall — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • GIF Sundsvall — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • GIF Sundsvall — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • GIF Sundsvall — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • GIF Sundsvall — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • GIF Sundsvall — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
  • GIF Sundsvall — poniżej 11.5 rożnych (8/9, 89%)
  • GIF Sundsvall — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/9, 89%)
  • GIF Sundsvall — poniżej 39.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • GIF Sundsvall — powyżej 8.5 rożnych (7/9, 78%)
  • GIF Sundsvall — poniżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
  • GIF Sundsvall — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • GIF Sundsvall — poniżej 2.5 spalonych (3/4, 75%)

Streaki - Orebro SK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Orebro SK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Orebro SK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Orebro SK — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Orebro SK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Orebro SK — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Orebro SK — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/8, 100%)
  • Orebro SK — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Orebro SK — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Orebro SK — powyżej 6.5 rożnych (8/8, 100%)
  • Orebro SK — poniżej 4.5 kartek (8/8, 100%)
  • Orebro SK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/8, 100%)
  • Orebro SK — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/8, 87%)
  • Orebro SK — poniżej 11.5 rożnych (7/8, 87%)
  • Orebro SK — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/8, 87%)
  • Orebro SK — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - GIF Sundsvall

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 GIF Sundsvall — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 GIF Sundsvall — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Orebro SK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Orebro SK — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — powyżej 6.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — poniżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orebro SK — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.06Herb Orebro SKOrebro SK01Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall
26.07Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall11Herb Orebro SKOrebro SK
17.05Herb Orebro SKOrebro SK12Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall
31.08Herb Orebro SKOrebro SK00Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall
29.06Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall13Herb Orebro SKOrebro SK
24.10Herb Orebro SKOrebro SK01Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall
22.07Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall22Herb Orebro SKOrebro SK
14.09Herb Orebro SKOrebro SK00Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall
11.05Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall12Herb Orebro SKOrebro SK
15.09Herb Orebro SKOrebro SK21Herb GIF SundsvallGIF Sundsvall

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Orebro SK jest o 67% lepsza niż GIF Sundsvall pod względem odsetku wygranych meczów.

GIF SundsvallDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
2.90
2.50
2.70
Strzelone
0.80
0.40
0.60
Stracone
2.10
2.10
2.10
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Orebro SKDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
3.80
3.00
Strzelone
0.90
1.60
1.25
Stracone
1.30
2.20
1.75
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

Orebro SK jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
GIF Sundsvall u siebie
1.60 gola/mecz
Orebro SK na wyjeździe

Progi bramkowe

GIF SundsvallOrebro SK
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGIF SundsvallOrebro SK
Match Corners AVG
9.65 (17/40)
9.78 (9/20)
9.50 (8/20)
Over 6.5 Corners
88% (15/17)
78% (7/9)
100% (8/8)
Over 7.5 Corners
71% (12/17)
78% (7/9)
63% (5/8)
Over 8.5 Corners
65% (11/17)
78% (7/9)
50% (4/8)
Over 9.5 Corners
59% (10/17)
67% (6/9)
50% (4/8)
Over 10.5 Corners
59% (10/17)
67% (6/9)
50% (4/8)
Over 11.5 Corners
12% (2/17)
11% (1/9)
13% (1/8)
Over 12.5 Corners
12% (2/17)
11% (1/9)
13% (1/8)
Over 13.5 Corners
6% (1/17)
0% (0/9)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGIF SundsvallOrebro SK
Corners Earned Match
3.82
4.33
3.25
More Corners Than Opponent
47% (8/17)
44% (4/9)
50% (4/8)
Over 2.5 Corners Earned
65% (11/17)
78% (7/9)
50% (4/8)
Over 3.5 Corners Earned
59% (10/17)
67% (6/9)
50% (4/8)
Over 4.5 Corners Earned
47% (8/17)
56% (5/9)
38% (3/8)
Over 5.5 Corners Earned
29% (5/17)
33% (3/9)
25% (2/8)
Over 6.5 Corners Earned
6% (1/17)
11% (1/9)
0% (0/8)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Corners Earned
65
39
26

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Orebro SK notuje o 17% wyższy wynik niż GIF Sundsvall pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGIF SundsvallOrebro SK
Match Cards AVG
2.76 (17/17)
2.56 (9/9)
3.00 (8/8)
Over 0.5 Cards
94% (16/17)
89% (8/9)
100% (8/8)
Over 1.5 Cards
94% (16/17)
89% (8/9)
100% (8/8)
Over 2.5 Cards
41% (7/17)
33% (3/9)
50% (4/8)
Over 3.5 Cards
29% (5/17)
22% (2/9)
38% (3/8)
Over 4.5 Cards
12% (2/17)
11% (1/9)
13% (1/8)
Over 5.5 Cards
6% (1/17)
11% (1/9)
0% (0/8)
Over 6.5 Cards
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Over 7.5 Cards
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Total Cards
47
23
24
Highest in a Match
6
6
5
Lowest in a Match
0
0
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGIF SundsvallOrebro SK
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62