Football Stats
Herb Falkenbergs FF
Falkenbergs FFŚr. pkt/mecz 1.85
Szwecja / Superettan18 września 2026 19:00
Herb Ostersunds FK
Ostersunds FKŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Falkenbergs FF

Streaki - Falkenbergs FF

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Falkenbergs FF — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Falkenbergs FF — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (9/9, 100%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 39.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 6.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 11.5 rożnych (8/9, 89%)
  • Falkenbergs FF — obie drużyny strzelają (BTTS) (16/20, 80%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek (7/9, 78%)
  • Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Falkenbergs FF — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Ostersunds FK

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ostersunds FK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ostersunds FK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ostersunds FK — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ostersunds FK — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ostersunds FK — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ostersunds FK — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ostersunds FK — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ostersunds FK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ostersunds FK — powyżej 1.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Ostersunds FK — poniżej 3.5 spalonych (3/3, 100%)
  • Ostersunds FK — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
  • Ostersunds FK — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (8/9, 89%)
  • Ostersunds FK — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Ostersunds FK — poniżej 4.5 kartek (7/9, 78%)
  • Ostersunds FK — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • Ostersunds FK — ma więcej rożnych niż przeciwnik (7/9, 78%)

Serie - Falkenbergs FF

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Falkenbergs FF — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Ostersunds FK

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ostersunds FK — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ostersunds FK — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ostersunds FK — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ostersunds FK — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ostersunds FK — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ostersunds FK — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ostersunds FK — poniżej 5.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ostersunds FK — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Ostersunds FK — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.05Herb Ostersunds FKOstersunds FK22Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
28.09Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF40Herb Ostersunds FKOstersunds FK
19.07Herb Ostersunds FKOstersunds FK31Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
13.11Herb Ostersunds FKOstersunds FK20Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
10.11Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF11Herb Ostersunds FKOstersunds FK
29.08Herb Ostersunds FKOstersunds FK21Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF
11.07Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF01Herb Ostersunds FKOstersunds FK
21.09Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF10Herb Ostersunds FKOstersunds FK
07.04Herb Ostersunds FKOstersunds FK32Herb Falkenbergs FFFalkenbergs FF

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Falkenbergs FF jest o 38% lepsza niż Ostersunds FK pod względem odsetku wygranych meczów.

Falkenbergs FFDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.80
4.10
3.45
Strzelone
1.70
2.30
2.00
Stracone
1.10
1.80
1.45
BTTS %
60%
100%
80%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
10%
0%
5%
Ostersunds FKDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.90
2.50
2.70
Strzelone
1.60
1.30
1.45
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
50%
70%
60%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Falkenbergs FF jest o +31% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Falkenbergs FF u siebie
1.30 gola/mecz
Ostersunds FK na wyjeździe

Progi bramkowe

Falkenbergs FFOstersunds FK
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFalkenbergs FFOstersunds FK
Match Corners AVG
8.82 (17/40)
9.00 (8/20)
8.67 (9/20)
Over 6.5 Corners
76% (13/17)
88% (7/8)
67% (6/9)
Over 7.5 Corners
53% (9/17)
50% (4/8)
56% (5/9)
Over 8.5 Corners
47% (8/17)
50% (4/8)
44% (4/9)
Over 9.5 Corners
41% (7/17)
38% (3/8)
44% (4/9)
Over 10.5 Corners
41% (7/17)
38% (3/8)
44% (4/9)
Over 11.5 Corners
24% (4/17)
13% (1/8)
33% (3/9)
Over 12.5 Corners
24% (4/17)
13% (1/8)
33% (3/9)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
13% (1/8)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/8)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFalkenbergs FFOstersunds FK
Corners Earned Match
5.50
5.22
5.78
More Corners Than Opponent
72% (13/18)
67% (6/9)
78% (7/9)
Over 2.5 Corners Earned
94% (17/18)
100% (9/9)
89% (8/9)
Over 3.5 Corners Earned
83% (15/18)
89% (8/9)
78% (7/9)
Over 4.5 Corners Earned
67% (12/18)
67% (6/9)
67% (6/9)
Over 5.5 Corners Earned
44% (8/18)
33% (3/9)
56% (5/9)
Over 6.5 Corners Earned
39% (7/18)
33% (3/9)
44% (4/9)
Over 7.5 Corners Earned
17% (3/18)
0% (0/9)
33% (3/9)
Over 8.5 Corners Earned
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
Corners Earned
99
47
52

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ostersunds FK notuje o 88% wyższy wynik niż Falkenbergs FF pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFalkenbergs FFOstersunds FK
Match Cards AVG
2.56 (18/18)
1.78 (9/9)
3.33 (9/9)
Over 0.5 Cards
89% (16/18)
89% (8/9)
89% (8/9)
Over 1.5 Cards
72% (13/18)
56% (5/9)
89% (8/9)
Over 2.5 Cards
44% (8/18)
22% (2/9)
67% (6/9)
Over 3.5 Cards
33% (6/18)
11% (1/9)
56% (5/9)
Over 4.5 Cards
11% (2/18)
0% (0/9)
22% (2/9)
Over 5.5 Cards
6% (1/18)
0% (0/9)
11% (1/9)
Over 6.5 Cards
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)
Over 7.5 Cards
0% (0/18)
0% (0/9)
0% (0/9)
Total Cards
46
16
30
Highest in a Match
6
4
6
Lowest in a Match
0
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFalkenbergs FFOstersunds FK
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 2.5
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Under 3.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Superettan — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1IFK Norrkoping211524472.24
2Falkenbergs FF211155381.81
3Varbergs BoIS FC211146371.76
4Ostersunds FK21984351.67
5Osters IF211038331.57
6United Nordic21885321.52
7Landskrona BoIS21876311.48
8Oddevold21786291.38
9Sandviken21768271.29
10Helsingborg21759261.24
11Ljungskile SK21669241.14
12Norrby IF214116231.10
13IFK Varnamo216411221.05
14IK brage215610211.00
15Orebro SK21489200.95
16GIF Sundsvall214116130.62