Football Stats
Herb All Boys
All BoysŚr. pkt/mecz 1.05
Argentyna / Primera Nacional7 czerwca 2026 20:30
Herb Racing Cordoba
Racing CordobaŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy All Boys

1W — All Boys3D1W — Racing Cordoba

Streaki - All Boys

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • All Boys — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • All Boys — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • All Boys — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • All Boys — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • All Boys — remisuje 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • All Boys — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
  • All Boys — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • All Boys — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • All Boys — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Racing Cordoba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Racing Cordoba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Racing Cordoba — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Racing Cordoba — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Racing Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Racing Cordoba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - All Boys

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 All Boys — nie wygrywa 1. połowę w 15 meczach z rzędu

Serie - Racing Cordoba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Racing Cordoba — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.06Herb All BoysAll Boys11Herb Racing CordobaRacing Cordoba
06.07Herb Racing CordobaRacing Cordoba00Herb All BoysAll Boys
04.03Herb All BoysAll Boys40Herb Racing CordobaRacing Cordoba
07.07Herb Racing CordobaRacing Cordoba10Herb All BoysAll Boys
19.02Herb All BoysAll Boys00Herb Racing CordobaRacing Cordoba

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Racing Cordoba jest o 25% lepsza niż All Boys pod względem odsetku wygranych meczów.

All BoysDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
1.00
1.80
1.40
Strzelone
0.80
0.30
0.55
Stracone
0.20
1.50
0.85
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
50%
80%
65%
Racing CordobaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
2.50
2.25
Strzelone
1.10
0.70
0.90
Stracone
0.90
1.80
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

All Boys jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
All Boys u siebie
0.70 gola/mecz
Racing Cordoba na wyjeździe

Progi bramkowe

All BoysRacing Cordoba
Over 0.5
50% (5/10)
90% (9/10)
Over 1.5
30% (3/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
30% (6/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
30% (6/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAll BoysRacing Cordoba
Under 0.5
28% (11/40)
40% (8/20)
15% (3/20)
Under 1.5
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Under 2.5
60% (24/40)
75% (15/20)
45% (9/20)
Under 3.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste271656531.96
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland261187411.58
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17San Martin Tucuman278127361.33
18CA Estudiantes27999361.33
19Racing Cordoba279810351.30
20Los Andes268108341.31
21Colegiales269710341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre276129301.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Nueva Chicago277812291.07
28Central Norte2761110291.07
29San Miguel2761110291.07
30Patronato275139281.04
31All Boys275139281.04
32Chacarita Juniors277614271.00
33San Telmo276912271.00
34Defensores De Belgrano2651110261.00
35Acassuso275814230.85