Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Patronato
Streaki - Patronato
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Patronato — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Patronato — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Patronato — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Patronato — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Patronato — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Patronato — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Patronato — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Patronato — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Atletico DE Rafaela
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atletico DE Rafaela — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atletico DE Rafaela — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atletico DE Rafaela — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atletico DE Rafaela — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atletico DE Rafaela — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atletico DE Rafaela — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Atletico DE Rafaela — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Atletico DE Rafaela — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Patronato
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Patronato — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — powyżej 2.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Atletico DE Rafaela
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atletico DE Rafaela — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico DE Rafaela jest o 120% lepsza niż Patronato pod względem odsetku wygranych meczów.
| Patronato | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 1.50 | 1.40 | 1.45 |
Strzelone | 0.90 | 0.40 | 0.65 |
Stracone | 0.60 | 1.00 | 0.80 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
| Atletico DE Rafaela | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 40% | 55% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.00 | 1.70 |
Strzelone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
Stracone | 0.30 | 1.10 | 0.70 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 80% | 30% | 55% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Dvs Agropecuario1-1
- 31.05.2026Dvs Tristan Suarez1-1
- 24.05.2026Lvs Club Atlético Güemes0-1
- 17.05.2026Wvs Chacarita Juniors2-0
- 09.05.2026Dvs San Martin S.J.1-1
- 03.05.2026Wvs Nueva Chicago2-1
- 25.04.2026Dvs Temperley0-0
- 18.04.2026Dvs Deportivo Maipu0-0
- 11.04.2026Wvs Almagro1-0
- 05.04.2026Lvs Gimnasia Jujuy0-2
- 06.06.2026Wvs Colegiales1-0
- 31.05.2026Lvs Quilmes0-2
- 23.05.2026Wvs Midland1-0
- 16.05.2026Lvs Atlanta0-2
- 09.05.2026Wvs Gimnasia Y Tiro1-0
- 02.05.2026Lvs San Martin Tucuman1-2
- 25.04.2026Dvs Gimnasia Jujuy0-0
- 20.04.2026Wvs Agropecuario4-1
- 13.04.2026Dvs Tristan Suarez0-0
- 05.04.2026Lvs Club Atlético Güemes1-2
Progi bramkowe
| Patronato | Atletico DE Rafaela | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
| Patronato | Atletico DE Rafaela | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
| Patronato | Atletico DE Rafaela | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Patronato | Atletico DE Rafaela | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.35 (20/20) | 5.35 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | 95% (19/20) | — |
Over 3.5 Cards | 70% (14/20) | 70% (14/20) | — |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | 35% (7/20) | — |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Total Cards | 107 | 107 | — |
Highest in a Match | 12 | 12 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Patronato | Atletico DE Rafaela | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

