Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Racing Cordoba
Streaki - Racing Cordoba
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Racing Cordoba — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Racing Cordoba — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Racing Cordoba — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Racing Cordoba — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Chaco For Ever
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Chaco For Ever — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Chaco For Ever — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
- Chaco For Ever — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Chaco For Ever — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Chaco For Ever — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Chaco For Ever — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Racing Cordoba
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Racing Cordoba — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Cordoba — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Cordoba — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Racing Cordoba — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
Serie - Chaco For Ever
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Chaco For Ever — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chaco For Ever — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Chaco For Ever — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Chaco For Ever — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Racing Cordoba jest o 150% lepsza niż Chaco For Ever pod względem odsetku wygranych meczów.
| Racing Cordoba | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.30 | 2.15 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 0.90 | 1.70 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
| Chaco For Ever | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.80 | 2.10 |
Strzelone | 1.20 | 0.30 | 0.75 |
Stracone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
BTTS % | 70% | 20% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 80% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 07.06.2026Dvs All Boys1-1
- 30.05.2026Dvs Ferro Carril Oeste0-0
- 23.05.2026Lvs Los Andes0-2
- 16.05.2026Lvs Central Norte1-2
- 10.05.2026Lvs Godoy Cruz1-2
- 03.05.2026Dvs Deportivo Madryn2-2
- 26.04.2026Lvs Deportivo Moron1-2
- 19.04.2026Wvs Defensores De Belgrano3-0
- 12.04.2026Lvs Colon Santa Fe0-1
- 05.04.2026Lvs Ciudad de Bolívar0-2
- 07.06.2026Lvs Ferro Carril Oeste1-2
- 31.05.2026Dvs Central Norte1-1
- 24.05.2026Lvs Deportivo Madryn1-2
- 18.05.2026Dvs Defensores De Belgrano0-0
- 10.05.2026Lvs Ciudad de Bolívar0-1
- 03.05.2026Lvs Almirante Brown0-1
- 26.04.2026Dvs Atletico Mitre1-1
- 19.04.2026Dvs CA Estudiantes0-0
- 12.04.2026Wvs All Boys2-0
- 05.04.2026Lvs Los Andes0-2
Progi bramkowe
| Racing Cordoba | Chaco For Ever | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
| Racing Cordoba | Chaco For Ever | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
| Racing Cordoba | Chaco For Ever | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Racing Cordoba | Chaco For Ever | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

