Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Gimnasia Y Tiro
Streaki - Gimnasia Y Tiro
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Y Tiro — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gimnasia Y Tiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gimnasia Y Tiro — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Patronato
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Patronato — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Patronato — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Patronato — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Patronato — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Patronato — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Patronato — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Patronato — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Patronato — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Patronato — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Gimnasia Y Tiro
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gimnasia Y Tiro — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Gimnasia Y Tiro — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Patronato
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Patronato — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — powyżej 2.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — powyżej 2.5 kartek łącznie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Patronato — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gimnasia Y Tiro jest o 50% lepsza niż Patronato pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gimnasia Y Tiro | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.10 | 2.00 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Patronato | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
Strzelone | 0.90 | 0.40 | 0.65 |
Stracone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 04.07.2026Wvs Colegiales2-1
- 21.06.2026Dvs Deportivo Maipu0-0
- 13.06.2026Lvs Quilmes0-1
- 06.06.2026Wvs Midland1-0
- 31.05.2026Dvs Atlanta1-1
- 24.05.2026Dvs Gimnasia Jujuy1-1
- 17.05.2026Wvs San Martin Tucuman1-0
- 09.05.2026Lvs Atletico DE Rafaela0-1
- 05.05.2026Lvs Agropecuario2-3
- 26.04.2026Lvs Tristan Suarez1-2
- 05.07.2026Lvs San Martin Tucuman0-1
- 21.06.2026Dvs Midland1-1
- 14.06.2026Dvs Atletico DE Rafaela0-0
- 07.06.2026Dvs Agropecuario1-1
- 31.05.2026Dvs Tristan Suarez1-1
- 24.05.2026Lvs Club Atlético Güemes0-1
- 17.05.2026Wvs Chacarita Juniors2-0
- 09.05.2026Dvs San Martin S.J.1-1
- 03.05.2026Wvs Nueva Chicago2-1
- 25.04.2026Dvs Temperley0-0
Progi bramkowe
| Gimnasia Y Tiro | Patronato | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Gimnasia Y Tiro | Patronato | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Gimnasia Y Tiro | Patronato | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Gimnasia Y Tiro | Patronato | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.35 (20/20) | — | 5.35 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (14/20) | — | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 55% (11/20) | — | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 35% (7/20) | — | 35% (7/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Total Cards | 107 | — | 107 |
Highest in a Match | 12 | — | 12 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gimnasia Y Tiro | Patronato | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

